Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha látnád a saját...

Mit szólnál ha látnád a saját fiadat egy nővel miközben házas?

Figyelt kérdés

Fiam 30on felül van, nem rég született meg a kisunokám, van egy menyem akivel 50 km-rel arréb laknak, de a fiamnak itthon van a műhelye a családi házban. Ma ahogy beléptem, hátra mentem a műhelyhez, ami be volt zárva csak kilincsre, a lány ült a székben, a fiam guggolt mellette és úgy láttam simogatta. Mikor beléptem akkor szét ugrott tőle a fiam, mind hárman meglepődtünk. Én hagytam őket, nem is akartam szólni semmit sem, meglepő szituáció volt. Mikor fel mentem a lakásba és utána ki kb 20 perc már sehol sem voltak. Biztosan haza ment a fiam mert kerékpárral volt, a lány meg talán autóval.


Mit tennél? Kérdeznél a fiadtól? Gondolom a menyeddel szemben hallgatnál mint a sír? Én így teszek, így látom helyesnek semmiképpen sem akarok az egészbe belefolyni, főleg nem egy családi perpatvart rendezni, mert ebből csak az folyna ki.


2014. máj. 22. 21:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%
Rákérdeznék. Ha láthatóan hazudna, elmondanám a menyemnek! Senki nem érdemli meg ezt. Akkor nem tennék semmit, ha láthatóan bánná, és megígérné, hogy ő beszél erről a feleségével.
2014. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
88%
Én nem kontárkodnék bele mélyen a dolgokba, viszont rákérdeznék a fiamnál. Hiszen láttad őket, a fiad is tisztában van ezzel. Szerintem nyugodtan beszélj vele, ettől még nem leszel rossz. Így viszont csak magadat őrlöd, ráadásul ott a kisgyerek is...
2014. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%
Ó a szomszéd néni viszi a prímet: ott lakik nála a fia az élettársával, az élettárs gyerekével egy családot alkotnak elvileg. A nő már egy éve csalja a pasit, az anyja tud mindenről mégsem verte még ki a balhét. Szegény srác minden pénzét beleöli a családjába, miközben az anyja falaz annak a nőnek akit a főnöke ágybetétnek használ. Csodás.
2014. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

15# ez rémesen hangzik.

Igazából amikor beléptem hallottam egy olyasmit hogy "egyenlőre maradok a szerelőd" nem tudom mit értett ez alatt??!!

A fiam mondta.

Nem hallgatóztam egyébként.

2014. máj. 22. 21:45
 15/36 anonim ***** válasza:
13%
A fiamat négyszemközt "elővenném", de a külvilág felé ezerrel védeném....
2014. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
92%
én szivesen venném, ha az anyosom elmondanà. Na, ö tuti szolna!
2014. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%
lehet h azt mondta egyenlőre maradok a szeretőd
2014. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
74%
A fiad naponta 50 kmt biciklizik???:)
2014. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
57%
Én nem bírnék a menyem szemébe nézni ezek után, mondjuk tőlem távol áll a hazudozás akárkiért is kellene tenni.
2014. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%

"Ha esetleg kiderülne,és a felesége otthagyná a fiamat,akkor sem szidnám le a fiamat.Felnőtt férfi egy 30 éves férfi,gyakorlatilag tényleg úgy alakítja az életét,ahogy szeretné."


Szerintem ne itt osztogasd a béna tanácsaidat....

Gyereke van, családot alapított, nem tehet azt, amit akar, egy apának kötelezettségei vannak.

A hátba szúrást, a hazudozást még a gyermekeimtől sem tűröm meg, őszinteségre, gerincességre neveltem őket..

2014. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!