Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha látnád a saját...

Mit szólnál ha látnád a saját fiadat egy nővel miközben házas?

Figyelt kérdés

Fiam 30on felül van, nem rég született meg a kisunokám, van egy menyem akivel 50 km-rel arréb laknak, de a fiamnak itthon van a műhelye a családi házban. Ma ahogy beléptem, hátra mentem a műhelyhez, ami be volt zárva csak kilincsre, a lány ült a székben, a fiam guggolt mellette és úgy láttam simogatta. Mikor beléptem akkor szét ugrott tőle a fiam, mind hárman meglepődtünk. Én hagytam őket, nem is akartam szólni semmit sem, meglepő szituáció volt. Mikor fel mentem a lakásba és utána ki kb 20 perc már sehol sem voltak. Biztosan haza ment a fiam mert kerékpárral volt, a lány meg talán autóval.


Mit tennél? Kérdeznél a fiadtól? Gondolom a menyeddel szemben hallgatnál mint a sír? Én így teszek, így látom helyesnek semmiképpen sem akarok az egészbe belefolyni, főleg nem egy családi perpatvart rendezni, mert ebből csak az folyna ki.


2014. máj. 22. 21:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
33%

Azt tenném,ami a fiamnak a legjobb lenne,és ez az egyetlen egy dolog is,amit tehetnék:hallgatnék.Engedném,hogy úgy alakuljon az élete,ahogy ő alakítja.Ha esetleg kiderülne,és a felesége otthagyná a fiamat,akkor sem szidnám le a fiamat.Felnőtt férfi egy 30 éves férfi,gyakorlatilag tényleg úgy alakítja az életét,ahogy szeretné.


De annyit mondanék Önnek,hogy nagyon tisztelem és becsülöm azért,amiért ilyen modernül és jól fogja fel ezt a dolgot.Sok anya ezt nem értené meg!És ön ezek szerint egy nagyszerű édesanya!

2014. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Butaság!

Nem neveltem bele ilyet. Tudom hogy a menyem is harapós a fiam is, az a két dudás egy csárdában típus, de ezzel messze ment.

2014. máj. 22. 21:23
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
A fiadat én megkérdezném, hogy mi volt ez.
2014. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

2# hidd el én is csak azért falazok és vagyok ilyen mocskos mert a fiam tette ezt a szörnyűséget, ha a menyem...?? akkor be tudnám fogni a szám? Azt hiszem nem, én semmiképpen nem akarok rosszat nekik, egyiknek sem.


De mi történt a fiam józan eszével? Hová lett?

2014. máj. 22. 21:24
 5/36 anonim ***** válasza:
2%

Lehet,hogy a fia nem akarta még ennyire lekötni magát.


2.válaszoló vagyok!

2014. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Ó de hogynem. 6 éves kapcsolat már az övéké, arról nem beszélve odáig van az unokámért (természetes persze)
2014. máj. 22. 21:30
 7/36 anonim ***** válasza:
18%

A gyerekét biztosan szereti!:) Ettől ő nagyon jó apa.


A 6 éves kapcsolatát lehet,hogy már túlzottan megszokta.


2.válaszoló vagyok ismét.

2014. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedves vagy! Ilyen emberek kellenének a gyikra, többek irigyelhetnék.
2014. máj. 22. 21:32
 9/36 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem rég szült a menyed, lehet, hogy nem a szex körül jár az esze, a fiadnak meg igen. Szerintem jobb, ha nem szólsz. A fiad tudja, hogy láttad őket, ha akar valamit mondani, elmondja.
2014. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Én mindenképp beszélnék a fiammal ha ilyet tenne. Valami oka van hogy ez történt, hátha közösen kideríthetnék, hogy miért történik ez. Vagy csak jól esne neki ha valakivel beszélhetne erről. Nekem is van két fiam, és én ezt tenném.
2014. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!