Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyámat nem...

Normális, hogy anyámat nem érdekli, hog allergiás vagyok? (Hosszú sztori)

Figyelt kérdés
Tény, hogy az utóbbi pár évben sok bajom volt. 7.ben kezdődött, sokat szédültem. Akkor voltunk mindenféle orvosnál (szemésztől pszichologusig, meg voltam CT-n is) de nem derült ki semmi. 3 évvel később kiderült, hogy ez a rejtett kancsalságom miatt volt, kaptam szemüveget, de nem lett jobb, aztán rájöttek hogy mellette migrénes is vagyok. Azóta ezzel minden rendben. Ezekután kijött a laktózérzékenységem (3 éve és folyamatosan romlik). Egy idő után kiderült, hogy ez nekem kiskoromba is volt, csak senkit sem érdekelt... Sokat szenvedek vele, le se sz*rja, hogy szépen fogalmazzak. Most valami léguti allergiám van, elküldtek allergologiara, de 3hete nem kér időpontot... Tudom én is telefonálhatnék, de nála van a papír, ès most épp eltüntette.... Már kész vagyok az egésztől, ma megkaptam, hogy én állandóan beteg vagyok, meg minden bajom van (igen, az allergiáim az én hibám) mit csináljak? Minden egyes alkalommal, mikor olyat főz, elmondom neki hogy még mindig nem ehetek tejeset, de nem érdekli. Egyebként az étrendemből teljesen száműztem minden tejeset. (Ilyenkor én vagyok a szemét, hogy miért nem eszem meg amit főzött) sajnos még minimum 3évig vele kell laknom. Mit csináljak, hogy megértse, az allergia nem légbőlkapott betegség? Vagy hagyjam inkább és sz*rjam le énis amit ő kér? Már annyira elegem van... 18L

2014. máj. 21. 19:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
51%

nem tudom te hl laksz, pesten egész nap lehet kérni időpontot - ez h.le kifogás

ha meg 20 éves, akkor fősulis, tán tanárok kiveszik a kezéből a telefont? :D

2014. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
57%
nem kötelessége, munkája ezt elintézni neki, ez csak szimplán anyai szeretet
2014. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
68%

"Ha anyám aztmondta hogy felhivja, akkor mi izéljek rajta? "


Nem azt mondtad, hogy milyen komoly a betegséged? Ehhez képest te pont ugyanúgy tojsz bele, hogy mikor kéne már dokihoz menned.

2014. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
A laktózérzékenységem és a léguti allergiám 2 külön dolog. Az időpontkérést arra hoztam fel, hogy ennyire nem érdekli, hogy allergiás vagyok. (Ő szerencsés, ninc semmi allergiája, így nem érzi át a helyzetet)
2014. máj. 21. 20:50
 35/49 anonim ***** válasza:
68%

"Ha anyám aztmondta hogy felhivja, akkor mi izéljek rajta?"


Téged pedig ennyire nem érdekel a saját allergiád.

Akkor anyád mit pörögjön rajta, ha neked sem fontos?

2014. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
47%

téged se érdekel, mert ha érdekelne, akkor már rég intézkedtél volna!

3 heted volt rá!!!

2014. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon bunkó mód válaszolnak egyesek. Nem gondoljátok, hogy nektek is jól esne, ha ilyen helyzetben a törődés kis jelét mutatná felétek édesanyátok? Nem, ti feddhetetlenek vagytok, három évesen már háztartást vezettetek, persze tökéletesen. Legyetek már kicsit együttérzőbbek!
2014. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
34%

Együttérző lennék, ha volna miért. Egy felnőtt nő képtelen elintézni a saját dolgait, és nyavalyog. Vajon az orrát is az anyjának kéne kifújnia?


Ugyanmár...

2014. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
55%
már 18 éves vagy, vedd kezedbe a dolgaidat. menj el magadtól orvoshoz, és készíts magadnak kaját. én a tejfehérjére vagyok érzékeny, és az én anyámat sem hatja meg a dolog. mondjuk nálam úgy alakult ki, hogy gyerekkoromban rengeteg tejes cuccot ettem, pudingot, joghurtot, gabonapelyheket, sajtot, emellett literszámra ittam a tejet. imádtam. aztán elég csúnyán megbosszulta magát a dolog. de anyám ugyan úgy vette a tejes cuccokat. de nem rosszból, szerinte csak mértéket kell tartsak. ahhoz képest mértéktelen mennyiségű pudingot, joghurtot, túrórúdit, stb vett nekem továbbra is. én meg már rá sem tudtam nézni. :P ha meg nem ettem meg, megkérdezte, hogy miét nem eszem meg, meg fog romlani...
2014. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
60%

16-os, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Ne téveszd össze a minden nap előforduló allergiát, az sem kellemes, a laktózérzékenységgel. azért nem egy súlycsoport.

Kérdező, igen, sz*rd le te is, amit ő kér. Nem anya. És nem a te hibád, minden jelenlegi bajod az ő hibája. Ha kisgyerekként több gondot fordított volna rád, fele ennyi bajod nem lenne.

2014. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!