Miért ilyen a lányom?

Figyelt kérdés
A lányom már családos anya, Külön laknak de egyre agreszivabb velem ha beszélgetünk. Én ugy gondolom nem sértettem meg, ha kérdezem csak azt mondja hagyjam öt békén. És még olyat mondott a mivel nagyon mebántott engem hogyha én megjelenek akkor elmegy a kedve akkor mindennek vége.Nem tudom megbeszélni vele a dolgokat mert csak azt mondja neki semmi baja . Mit tegyek hogy tudnánk megbeszélni ezt? Tudom nekem is vannak hibáim,
2014. máj. 17. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Picit hagyd békén,majd megszelídül.
2014. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Halljuk a hibáidat!
2014. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mik a te hibáid kérdező? Csak azok ismeretében lehet válaszolni!
2014. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező megkukult! Most válogatja, hogy milyen hibáit mondja el, ill. miket titkoljon el előlünk, a gondos anyuka!
2014. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szabad név? ***** válasza:
100%
Ha korábban minden rendben volt, hát biztosan történt vmi. Talán a kelleténél jobban beleavatkoztál az életébe, vagy másoknak kibeszélted az életüket.....stb. Én megpróbálnám újra megbeszélni vele, vagy esetleg megkérdezhetnéd a párjától mi lehet a baj.
2014. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami biztosan történt, ha eddig nem volt ilyen.
2014. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Hibátlan ember nincs.Miért pont a kérdező a "gondos anyuka"?Akár családos akár nem,mi az,hogy agressziv az anyjával?Úgy vágnám nyakon megszédülne.Ha valami kínja van akkor mondja meg.Ne pedig bunkózzon.Az is biztos ha azt mondaná ha meglát elmegy a kedve na,vivó állásba állhatna amíg elmennék hozzá.Azt mondom neked,ne menj a tájára.Majd ha kíváncsi rád akar valamit úgy is megjelenik.Ha meg nem akkor b..meg a nénikéjét.biztos nem kuncsorognék neki drága gyerekem az anyád vagyok nem a rongyod.
2014. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
te utolsó egy agresszív nyanya vagy. de a gyerek sem "rongy", ezt ne felejtsd el!
2014. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as véleményével teljesen azonosulni tudak csak!
2014. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!