Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 éves lányom és a 49...

A 17 éves lányom és a 49 évesw szomszéd?

Figyelt kérdés

Mindjárt elájulok. Napok óta furcsa dolgokat tapasztaltam, és bevallom, belenéztem a lányom naplójába. Hetek óta viszonya van a szomszéddal, és tegnap esti bejegyzésében azt írta, hogy már arról álmodozik, milyen lesz vele a szex.

Na most mi az istent csináljak?


2014. máj. 8. 19:53
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
További infó, csak idegességemben elküldtem előbb: a szomszéd nős, két gyerekkel.
2014. máj. 8. 19:54
 2/28 anonim ***** válasza:
14%
Apja van? ha nincs akkor apakomplexus
2014. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
áthívod a szomszédot kicsit beszélgetni ... sodrófa legyen nálad
2014. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Van, házasságban élek a férjemmel, az ő édesapjával. Ráadásul minden rendben a házasságunkban, a lányokkal foglalkozva van (két lányunk van, ő a kisebbik), gyerekkorukban is rendben, szépen voltak nevelve.
2014. máj. 8. 19:56
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha van apa, akkor viszont a szomszéd lehet megér egy misét... főleg ha adja is egy 17 éves lány alá a lovat...
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Vannak ilyen kéjenc 50-es bolondok
2014. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
De az is lehet hogy a lányod csak fantáziálgat, és még soha nem is beszélt ilyenről a szomszéddal...
2014. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Mégis melyek azok a furcsa dolgok?Tisztázd a lányoddal, hogy igaz vagy nem?Jesszusom, a lányod talán csak álmodozik a pasiról.
2014. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Megkérném a férjem, hogy beszélgessen el a szomszéddal.

A lányodnak gondolom, izgalmas egy idősebb férfi. A szomszéd meg nyilván vonzódik egy csinos, fiatal, feszes lányhoz.

Reméljük, hogy csak egy kis fellángolás, "kísérletezés" a lányod részéről.

Az is durva, hogy ráadásul nős a szomszéd!

2014. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ez a szomszéd egy nőcsábász típus. Nálam is bepróbálkozott két éve, én akkor elég egyértelműen a tudomására hoztam, hogy köszönöm, NEM. Lehet, hogy szólnom kellett volna a feleségének? Nem akartam botrányt csinálni, de most az van a fejemben, hogy a lányom naplóját fogom és átviszem, és beszámolok a feleségnek.


A lányomnak még nem volt fiúbarátja, nem tudom, hogy arra van szüksége, hogy egy közel 50 éves férfi legyen az első. Meg egyébként is! Nem erre neveltem, hogy az apjánál idősebb férfinek legyen az ikszedik strigulája.

2014. máj. 8. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!