Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 éves lányom és a 49...

A 17 éves lányom és a 49 évesw szomszéd?

Figyelt kérdés

Mindjárt elájulok. Napok óta furcsa dolgokat tapasztaltam, és bevallom, belenéztem a lányom naplójába. Hetek óta viszonya van a szomszéddal, és tegnap esti bejegyzésében azt írta, hogy már arról álmodozik, milyen lesz vele a szex.

Na most mi az istent csináljak?


2014. máj. 8. 19:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%

Tegyük fel, hogy igaz a történet.

Ekkor a helyedben megfognám a lány naplóját, átballagnék a szomszédasszonyhoz, megmutatnám neki, ő levonja a következtetéseket és rendbe szedi az urát, egy-két jól célzott tökönrúgással.

Ha ennek ellenére is találkozik a lánnyal, akkor a férjed is beszélgessen el a pasival.

Amúgy ha a lányod azt mondja futni megy, akkor kísérd el :D

2014. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%

MOST AZONNAL egy nagy családi beszéletés 2 szülő + kislány + szomszéd & a felesége, és közben jól beégetni a kéjenc köcsögöt.


A lányod meg egy naiv gyerek, ha ezt csinálta.

2014. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Alig aludtam. Gondolkoztam.

A lany elment reggel suliba, a ferjem kerdezgette, hogy mi a baj, de egyelore nem mondtam el neki.

2014. máj. 9. 09:51
 24/28 anonim ***** válasza:
Nekem ez bűzlik. Inkább olyan szülőpukkasztásnak tűnik. A mai világban 17 évesen egy rendes naplóba (papírra??) ír ilyeneket, ráadásul olyan helyen hagyja, hogy megtalálják? Eléggé direkt-szaga van. Szerintem ne essetek egyből a szomszédnak. 17 évesen már nem olyan hülye, hogy ha titkolni akar valamit azt szinte a homlokára írja, de még elég hülye ahhoz, hogy hisztiből kitaláljon ilyet, ezzel családokat szétrobbantva.
2014. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezve, hogy nem kamu a kérdés...


Mielőtt átmennétek a szomszédhoz a tökeit csavargatni, gondolkodjatok! Ha átmentek és megmondjátok a magatokét, majd kiderül, hogy semmi sem történt, az ugye jó eséllyel véget vet a jószomszédi viszonynak. Tettlegesség esetében fel is jelenthet benneteket. Aztán egyszerűen átcsúszik a "rossz szomszéd" szerepébe és ha jól csinálja, az maga lehet a pokol.


Tehát ezzel óvatosan.


Először a lánnyal kellene beszélni, igaz-e, amit leírt vagy csak álmodozik a szomszédról és a vágyait írta le. Ezt is csak óvatosan, mert lehet, hogy elsőre a gyerek annyit fog megérteni az egészből, hogy a szülei beleolvastak a naplójába és beleszólnak az életébe. Ezt a gyerekek nem felejtik el.


Ha kiderül, hogy valóban van köztük valami, már át lehet menni, de semmiképpen sem a naplóval. Nem tudom, mi van abban a naplóban, de a gyerek számára nagyon megalázó lehet, hogy a legszemélyesebb titkaival ott hadonászol a szomszéd orra előtt! Ne alázzuk a gyereket! Első körben a lánnyal kellene megértetni, hogy ez miért nem helyes (ezt ugye vagy elfogadja, vagy nem). Ezek után jöhet a beszélgetés a szomszéddal, elmondani neki, hogy tudtok róla és nem szeretnétek, ha bármi is lenne köztük. Ha nem használ, bevonhatjátok a feleséget is, de csak akkora botrányt csináljatok, amennyi okvetlenül szükséges és persze mindezt zárt ajtók mögött.


A legfontosabb, hogy a lányotokkal maradjon meg (ha eddig megvolt) a bizalmi viszony, mert ha úgy érzi, hogy a szülei csak az útjában állnak és olyan hülyék, hogy nem értenek meg semmit, még az is lehet, hogy csakazértis lefekszik a szomszéddal, hogy bosszantson benneteket.

2014. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hát ez az, kockanyúl. Hogy a csudába tudok erről beszélni a lányommal? Ezen zsolozsmázok azóta is.
2014. máj. 11. 01:19
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Az úr isten áldjon meg.... a gyereked nem?... most félsz tőle?
2014. máj. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
67%

Nézd: a lányod valószínűleg sehol máshol nem beszélt erről, csak a naplójában, így kénytelen leszel elmondani, hogy beleolvastál. Ismerd be, hogy hiba volt és magyarázd meg, hogy az aggodalom vezetett, enélkül soha nem tettél volna ilyet és ezután sem fogsz (már csak azért sem, mert hacsak nem bízik benned extrém módon, el fogja dugni a naplót vagy számítógépre teszi, ahol meg sem találod).


Ha ezen túllép, már jöhet az, hogy egy idősebb, családos emberrel max szexelni lehet, de kapcsolatot fenntartani nem. Hozzáteheted, hogy a szexszel nincs is baj, jó dolog, szép dolog, ha egyik fél sem használja ki a másikat és nem csap be mást, mint jelen esetben a szomszéd a feleségét, akivel a lányod is gyakran találkozhat a folyosón.


Mesélhetsz arról is, hogy ha már megkapta a szomszéd, amit akart, mint az előzőeknél (hiszen te írtad, hogy nőcsábász és veled is próbálkozott), egyszer majd előfordulhat, hogy hirtelen nem ér rá, nem veszi fel a telefont, ekkor valószínűleg már a következő lányt kerülgeti. Próbáld érzékeltetni, milyen érzés lehet, ha két hónap múlva rájön, hogy ő nem a Igazi Nő a szomszéd szemében, hanem csak a nr.114 és hogy húsz év múlva, ha majd az első alkalomról mesél a saját lányának, ne legyen oka szomorúnak lenni miatta.

2014. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!