Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi, hogy számító...

Miért nem engedi, hogy számítógépen játszak?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy számítógépet, és úgy döntöttem, hogy megveszem életem első számítógépes játékát saját pénzből. Természetesen előtte megkérdeztem a szüleimet. Apukám azt mondta, hogy saját pénzemből veszem, úgyhogy nem szólna bele. Viszont anyukám teljesen ellene van, de nem tudom, hogy miért. Ahogy szóbahoztam megszólalni se tudtam, mert kitört belőle valami...

Jó tanuló vagyok (1 négyes, a többi ötös), élek szociális életet, járok eddzésre vannak barátaim. Ezen az éven írtam központit, és egy budapest ELIT gimnáziumba vettek fel.

Hogyan tudnám meggyőzni?



2014. ápr. 22. 14:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Srác! Ha taktikákat akarsz akkor Counter Strike Global Offensive ranked :) Ha esetleg megtudod szerezni szívesen játszunk veled :D Bár van a csapatunkból 1-2 érdekes személy de legtöbbjük gimnazista mint te csak páran vagyunk akik "hülyébbek" :D Írj privit ha benne vagy! (Szoktam Bf4-ezni is) Amúgy édesanyád túlspirázza az egészet! Én 6 éves korom óta játszok a vérestől kezdve a stratégiai játékokkal és ahhoz képest még így is normálisabb vagyok mint aki egésznap kint volt a téren csomó idiótával! :D
2014. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!