Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem engedik hogy jatszod...

Miert nem engedik hogy jatszodjak a szamítógépen?

Figyelt kérdés
13/F vagyok es edesapam ugy veszi , amikor jatszok a gepen hogy az rosszat tesz a gépnek , mintha a jatek az mind virus lenne , pedig ténleg csak ilyen kis játekokrol van szo mint cs 1.6 (persze azövé a gép )már kb két éve várok arra h sajat gépem legyen , arra kb fél ev mulva lesz ,mit csináljak
2013. nov. 27. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Először is, tanulj meg helyesen írni, aztán meg fogadj szót.
2013. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvass szépirodalmat, javadra válna. :)


Amúgy ha nem elég erős a gép hardvere, a videokártya kínlódhat, túlmelegedhet, ha túlterhelik a játékok. Ha munkára vette a gépet, valószínűleg nem arra a célra rakták össze, hogy erős grafikai feladatokat lásson el.

2013. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltatok nekem , amugy telefonrol irtam , s a szepiridalom tenleg jo otlet neki is fogok , a gep tulajdonságai : 1.5 gb ram , amd proci ...
2013. nov. 27. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem a gépnek tesz rosszat, hanem neked és a szókincsednek.
2013. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Hát ezt nem hiszem el:D gyerekek, ne ide irkáljatok, menjetek tanulni!

Fogadj szót apukadnak:)

2013. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem apukád csak azért mondott ilyet, hogy rosszat tesz a gépnek, mert tudja mekkora írástudatlan, fogalmazni nem tudó hülyegyereke van. Először tanuld meg magadat helyesen kifejezni, aztán gondolkodj játékokba. Az meg, hogy telefonról írsz nem mentesít az alól h ne tudj értelmesen fogalmazni és írni, max esetleg nem használsz ékezeteket. De egy kicsit böngészd azt amit írtál. Apád helyében addig nem vennék neked gépet még nem művelődsz kicsit.
2013. nov. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet , hogy hihetetlen , de igen tudok helyesen irni . Jövőhéten megyek helyesirasira es tavaj is jo eredmenyt ertem el .De azért koszi a válaszokat !!!
2013. nov. 28. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:
TAVALY :D de nem baj. :-). Szerintem ne indulj!!! :-)
2013. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
ja meg amúgy vessző, mondat végi írásjelek meg egyéb dolgok előtt nincsenek szóközök.. Az a probléma, hogy 13 éves vagy és nem ilyen játékokkal kéne játszanod. A másik meg az, hogy a legtöbb 13 év körüli fiú a gépre össze-vissza tölt le mindent gondolom telepítésnél is a nextnextnext megy csak :) azt már meg sem nézik a legtöbben mi települ...
2013. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!