Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem képesek szívességet...

Manó1235 kérdése:

Miért nem képesek szívességet tenni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: holnap felelnem kell 10 tételből magyarból, ha nem akkor sajna nem enged a tanár érettségizni. Össze szedtem a tételeim de még 2 hiányzik. És a barátomnak ( aki egyben oszt társam) neki megvan. A többi oszt társammal nem találkozok ha nem muszáj elég rossz a kapcsolat mindenkivel. Barátom 13 kmre lakik és megkértem tg a szüleimet hogy ma vigyenek már át hozzá és akkor meglesz minden tételem. ( busz vasárnap nem jár a 2 város között, és nem is adnak pénzt jegyre ) és ma megkérdeztem hogy mikor megyünk? erre apám benyögte h Hova? mikor tg már mondtam neki. Meg esik az eső és nem megyünk. De istenem nem ezért van a kocsi? Nem olyan nagy táv, van a kocsiban benzin, ha apámmal menni kell valahová akkor mennek, ( apámnak nincs jogsija) de ha én 1x szeretnék valamit azt sem lehet. Meg vizes az út, megcsúszik a kocsi.. mindennel felhozakodik :( mit tanácsoltok?

2014. ápr. 6. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én először próbálnék másfajta megoldást találni, pl. netről nem tudod megtanulni ezt a két tételt?
2014. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt mondta a tanár csak az a jó amit ő adott ki -.- barátomnak lenne motorja de nincs benzine, és át is tekernék csak így meg fasza tüdőgyulladást kapok
2014. ápr. 6. 09:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Lefényképezi a barátod, és elküldi neten, mms-ben, bárhogy. Vagy fogsz egy biciklit, és áttekersz hozzá. Vagy fordítva.
2014. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor áttekerés lesz
2014. ápr. 6. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Hamarabb nem jutott eszedbe? Vasarnap tanulsz hétfőre?
2014. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szüleid is felfoghatnák ennek fontosságát most. De sokkal inkább: miért hagytad az utolsó pillanatra? Tanárok nem szoktak ekkora mennyiséget egyben kérni, itt bizony szorgalmas tologatás-halogatás van a múltban.
2014. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de hamarabb is eszembe jutott csak a nagyapámat gondozni kell mert nagyon beteg és egész héten ott voltam fürdettem meg minden
2014. ápr. 6. 09:29
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Ehh.. Barátod beszkenneli/begepeli/lefotozza... Ne legyetek nar ilyen eletkeptelenek, van internet :)... Felesleges itt martirkodnok hogy jhhhaaaahhhjjjj at kell bicikliznem az esőben bruhuhu :(((
2014. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

ha ezen a 10 tételen múlik, érettségizhetsz-e, akkor te eddig semmit nem tanultál. NEm csodálom, ha senki nem akar segíteni. Az osztálytársaiddal rosszban vagy, a szüleid gondolom látják, hogy lusta is vagy... miért tegyenek neked szívességet?

És sajnálom, hogy a papát ápolni kell, de egy fürdetés nincs 10 perc (oké, nyilván az én 20 éves ápolónői tapasztalatommal, neked legyen fél óra), de nem hiszem, hogy 24 órában ott voltál vele és se suli, se tanulás nem fért bele...


sajnálom, hogy így jártál, de ha túl vagy a feleleten, kicsit nézz magadba, miért nem segít neked senki, mert nyilván oka van.

2014. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. szüleid megtehetnének ennyit (nem tudjuk a hátterét, rendesen kérted, veszekedtem, fölényeskedtél, milyen a kapcsolatotok)


2. manapság mindenkinek van okostelefonja, ha szkennere nem is...

2014. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!