Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék orr piercinget de a...

Szeretnék orr piercinget de a szüleim nem engedik. Titokban szeretnék. Hogy csinalahatnam meg úgy hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 20:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

De attól még benne voltak. Attól hogy leírjátok , hogy nektek felesleges neki még nem lesz jobb.

Aki meg jön itt a munkával meg pénzzel annak remélem soha nem lesz gyereke, mert csak csicskának lenne.


Kérdező, ha már titokban csináltatod akkor legyen annyi bátorságod, hogy nem rejtegeted. Ha van valami tudatos motiváció hogy miért akarsz akkor azt elmondhattad volna nekik, ha csak azért mert mindenkinek van akkor felesleges szerintem.

De akkor se bújkálj, meghallgatod a lecseszést és élsz tovább.

2014. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitsegeket :)
2014. márc. 30. 21:18
 13/21 anonim válasza:
Én is szeretnék, de még várok a pillanatra, amikor végre megcsináltathatom. Életkor szerint már megtehetném... De egyéb gondok miatt még várni kell rá. Meg lehet azt csináltatni később is, amikor már önmaga az ember, és nem szólnak bele a cselekedeteibe.
2014. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
én 20 évesen, saját keresetből csináltattam meg, igaz hogy jóanyám nem dicsért meg érte, de legalább az anyagi és életkorral kapcsolatos részletek tiszták voltak.
2014. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Ha a szüleid azt mondták, hogy nem, akkor nem. Az ő lakásukban élsz, az ő kenyerüket eszed!
2014. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Simán megcsináltathatod, amennyiben látássérült mind a kettő.

Bocs, de mégis hogy gondoltad? Ha olyan felnőttnek érzed magad, hogy orrpiercinget csináltass, akkor legyél olyan felnőtt is, hogy ezt felvállald.

Amúgy már nagyon nem divat.

2014. ápr. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Tök gáz az orr piercing. Amúgy dugd be valaki seggébe az orrod, ha kész a piercing és nem fogják észrevenni...
2014. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Bogoj válasza:

hidd el, a szüleid jót akarnak neked, nem véletlenül tiltják.

ha mindenképpen piercinget akarsz, várd meg, amíg nem szükséges a beleegyezésük, és felelősségteljesen tudsz gondolkodni.

2014. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Neliah669 válasza:

Eltitkolni előlük szerintem nem nagyon lehet, hacsak nem pici, pont szerűt csináltatsz és pár évre leragasztod sebtapasszal :-) :-)

Én úgy voltam vele anno -nálam sem támogatta anyum-hogy elhatároztam, ha még 12 hónappal azután is szeretném, hogy kitaláltam, akkor megcsináltatom. Ebbe anyum is belement. Így nem hirtelen felindulás a dolog. :-) am ha meg megunod, kiveszed és két nap múlva még a helye sem látszik :-) én így voltam, megcsináltam 12 hónappal később, anyum még el is kísért. Majd rá szinte pontosan egy évvel elegem is lett belőle, de már arra sem emlékszem kb, hogy hol volt pontosan. :-) igaz, ez kb 12 éve volt.

Tetoválással ugyan így voltam, bár annál többet vártam, és egy cseppet sem bántam meg. :-)

2014. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szerintem az orrpiercing már nem divatos, nekem régen se tetszett, de szerintem már másnak se nagyon. Elrejteni meg nem is lehet. Csináltass a köldöködbe azt könnyű elrejteni.
2014. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!