Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg / mondjam...

Hogyan kérjem meg / mondjam el anyukámnak hogy piercinget szeretnék?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett az utóbbi időben a köldök-piercing, és szeretnék is. Csak nemtudom hogy kérjem meg/mondjam el anyának. 14 éves vagyok, jaj most lefogtok hurrogni hogy minek 14 évesen, de ha egyszer most van rá pénzem, és mostvan ez a fejembe...=| namindegy. kérnék tanácsokat.

Az "Anya, csináltathtok piercinget?" szöveg nemlesz jó. túl lényegretörő. Valahogy finomabban szeretném tálalni :)


Köszi, 14/L


2010. júl. 25. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
... én inkább ruhára költeném azt a pénzt. meg felesleges a köldökben (ahogy bárhol máshol is) hisz csak nyáron fog látszani... amikor bikiniben vagy. télen gondolom nem fogsz mini haspólókban flangáli. bár kitudja...
2010. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Septimius ***** válasza:
Hát, én is nagyon szerettem volna ennyi idősen köldökpiercinget. Most már eltelt pár év, és örülök, hogy nem csináltattam, mert most már nagyon csúnyának találom. Jól gondold meg! Nem tudom, milyen az anyukád, de ha mindenáron akarsz, én csak elmennék és tetetnék egyet. Ez nem eltüntethetetlen, mint a tetoválás, lehet, hogy észre sem veszi, talán nem is csinálna belőle balhét.
2010. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat. ovlasgattam, és már nemis a köldök, inkább az ajakpiercing tetszik. egy kis kő az ajkam alatt egyik odlalra, vagy esetleg egy karika, ami a számra is rámegy :P
2010. júl. 25. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Emlékszem, nekem is voltak ilyen fellángolásaim ilyen idős koromban, de hidd el, hogy semmivel nem vagy elkésve, pénzed meg lesz később is, nem csak most:)

Gondold át, mert szerintem, ha már ideírtál csak feszültséget szülne köztetek (anyukád és te) a dolog. Eljön az ideje, mikor felnőssz,hogy már nem kell ilyeneket megkérdezned otthon.

2010. júl. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szádon még gázabb mint a hasadon. Nem tudom milyen tanuló vagy vagy hogy képzeled el a jövőd, de beskatulyázhatod magad emiatt rendesen a suliba is. Szájon közönséges, a köldök pedig.. Egy orvos barátom azt mondja mindenféle piercing gócpont a szervezetben, veszélyes, be kellene tiltani.
2010. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia! én is 14 évesen csináltattam köldök pc-t. anyukám azt mondta hogy amint elballagok lehet pc-m de csak a köldökömbe mert azt ő is szépnek tartja! 8. után megcsináltattam, anyukámmal mentem el, segített kiválasztani milyen legyen. én azóta se bántam meg hogy megcsináltattam, még ha ezután meggondolnám magam akkor is simán ki tudom venni és beforr magától. de szerintem az ajkad alá ne csináltass azt nagyon nem találom esztétikusnak!
2010. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

érdekes, 4-5-ös tanuló vagyok :D humán tantárgyak jobban mennek. pl irodalom nyelvtan a matekhoz meg hülye vagyok.:D mégis infóból dicséretes lettem.:D Érthetetlen...


amúgy nekem nemis a köldökömbe belülre kellene, hanem felé vagy alá. mert egyik ismerősöm be a köldöke közepébe cisnáltatott, és mondta hogy neki oda eléggé fájt. meg utána sokáig keleltt várni mire begyógyult...

2010. júl. 27. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!