Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedik a szüleim, hogy...

Nem engedik a szüleim, hogy megvegyek egy számítógépes játékot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

akarok venni egy játékot saját pénzből, de nem engedik :\

13 éves vagyok.


2014. márc. 27. 18:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Ez a jatek nem valo 13 eveseknek. A leiras szerint 17 ev felettieknek valo.
2014. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
na mindegy, a tesóm megvette nekem bankkártyával, én meg adtam neki 11 ezret :\
2014. márc. 27. 20:39
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

Az a baj, hogy így állsz hozzá.


"akarok venni egy játékot"

Hogy 13 éves létedre, nem ismered a "szeretnék, a kérek" stb fogalmakat. Csak azt, hogy "akarok."

2014. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Off, de hála az égnek, hogy már nem wowozol (bár gondolom nem eredetin játszottál), mert a játékosközösség nem értékeli a 16-18 év alattiakat. :P Pláne ez ilyen akaratos kis kölköket, tökéletesen alkalmatlanok a csapatjátékra és az alkalmazkodásra.
2014. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
On: ha a gyerekem a hátam mögött megvenne valamit, amire nemet mondtam, onnantól nem sokra menne vele, mert nem lenne gép, amin játszhatna vele egy jó ideig, az biztos. Nehogymá' a farok csóválja a kutyát, te gyerek...
2014. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha a jövőben ilyen "gondod" lesz kérd meg egy idősebb haverodat tesód... v kit aki megveszi neked.

Am meg manapság annyi a letöltések száma h örülnek h valaki még vesz eredetit, nem h még kifogásolnák.


Mindenesetre a PC játékok azok gond nélkül lekaphatok tucatnyi torrend oldalról.

De a "saját pénz" duma jó vicc 13 évesen még nem vállalhatsz munkát max 16-on. Tehát ez tuti nem a tied, hanem kaptad v kitől, akik általában a szülök.

Na mind 1.

2014. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 moonlightsentinel ***** válasza:
#16 megnézném ahogy a Diablo 3-at lekapod torrentről és online játszol vele :D
2014. márc. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk leveszem a PS3-DUPLEX változatát a játéknak majd felmásolom az usb-re és a futtatás előtt bekapcsolom a VPN-t.

Hát így !

2014. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

szerintem elég gáz illegálisan letölteni és úgy játszani..

na mindegy.

2014. márc. 28. 15:09
 20/20 anonim ***** válasza:

Majd ha átlag 90-120 K-ból élsz havonta másképp gondolod miután kifizeted a számlákat, kaját, busz bérletet v a kocsi biztosítását, letörlesztet a lakás hiteled X részletét adott honban és marad majd 20k-d. Hídd el nem az lesz a legnagyobb bajod h eredeti játékot, filmet, zenét, win-t... vegyél.


Am meg a legújabb BTK szerint a saját célra történő letöltés nem illegális, de előtte se érdekelt senkit a dolog. Ha mindenkit lecsuknának ezért akkor 2 réteg maradna országonként a nyugdíjasok akiknek nem értenek hozzá és a kisgyerekek akik még nem értenek hozzá.


Mindenki más letöltött már v mit életéében ha más nem a YT-röl egy számot. De mind 1.

2014. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!