Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktathatnám le a...

Hogyan szoktathatnám le a páromat a számítógépes játékokról?

Figyelt kérdés
Nem azt akarom, hogy soha ne játszon, csak azt, hogy létezzen számára más is mint ez a kikapcsolódás. Ha hazaér a munkából már telepszik is le játszani és mielőtt reggel elindul még játszik egy kicsit. Most a négy nap is abból áll, hogy reggeltől estig (illetve este is) játszik. Ez nagyon sok szerintem. Szerinte még nem vészes a helyzet és csak én csinálok ügyet a dologból.
2012. ápr. 30. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szexxel vedd rá hogy ne csak gépezzen. Rágd a fülét, hogy menni akarsz valahova. Van más dolgotok is, szeretnél menni majálisozni X helyre. TE csinálj programokat, amiket nem lehet lemondani. VOnd be a barátait is.
2012. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Köttesd ki az internetet, vagy dugd el / fővesztés terhe mellett / a monitort.
2012. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy hol laktok. Ha panelben vagy bérházban, akkor nem csodálkozom, mert -lássuk be- mit is csinálhat egy férfi egy panelben. Mondjuk szgép+sör.
2012. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy kell elképzelni, férj, feleség, gyerek vagy mondjuk ilyen 2 hónapos kapcsolat? Nem ugyanaz a kettő.


Egyébként vegyetek két kerékpár (vagy 3 ha gyerek is van) és fwdwzétek fel a várost közösen.

Mond meg neki ehhez ragaszkodsz.

2012. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk, de ő nem szokott a kertben lenni. A barátai is játszanak, tehát a velük közös programhoz őket is ki kéne robbantanom a gép mellől. A közös programok alól a legtöbbször utolsó pillanatban kivonja magát vagy olyan fejjel üli végig, hogy a végére már én is megbánom, hogy kitaláltam valamit.
2012. ápr. 30. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor keény dió a férjed. az én férjemnek van évi kb 2 hét mikor nagyon szeret játszani,l ez általában télen mikor amugy sincs mit csinálni. mikor ugyéreztem sokat gépezik ezt közöltem vele és mondtam már hiányzik nekem, mert hiába velem van, bármit mondok megse hallja. igaz nem elsőre de aztán megértette... tudatositani kell benne, hogy ez nem egy állapot, hogy egyfolytában csak játszik. ez neked nem jön be. és ha folyton játszik, az már egy szenvedély is, amiről ugye nem mond le senki könnyen, de ha fontos vagy neki, valahogy ráveheted.nem élvezne egy grillezést a kertben a barátokkal, egy kártyapartit, egy kirándulást?
2012. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha ennyire függő, lehet szakember tanácsára lesz szükseéged.

www.orvostudakozo.hu szerintem itt próbálkozz

2012. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szinte minden időmet a gép elött töltöm,azonban mostanában önmagától elindult egy olyan változás hogy nem kivánok itt ülni naphosszat,nem is gondoltam volna... Egyébként mélyen jól tudom hogy ez egy haszontalan hobbi.Érdekes dolog ez... Talán ami kihoz ebből hogy én mindig egyedül játszok,nincs ami itt tartson végülis erőteljessen. 25/f
2012. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kedvesemnek is a játék a kikapcsolódás, a leírás alapján hasonló jelenség. Ami esetleg segíthet, ha addig játszik míg meg nem unja. Nekem lány létemre is voltak időszakok, mikor teljesen rákattantam 1-1 játékra. Az egyiket a párom tette fel a gépemre, hogy én is átérezzem a játékszenvedélyt :) de mindegyiket előbb utóbb meguntam, valahogy akkor jól esett még éjszakákat is játszani, hátha segít a férjednek is. Nincs olyan bonyolult játék ami előbb-utóbb nem lesz unalmas.
2012. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is reméltem, hogy majd megunja a játékot, csak az a baj, hogy addigra megint jön egy másik ami izgalmas...
2012. máj. 11. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!