Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyámnak, hogy ne...

Mit mondjak anyámnak, hogy ne kelljen vele Londonba mennem?

Figyelt kérdés
Mindenképpen azt akarja, hogy elmenjek vele, de nekem semmi kedvem kirándulgatni. Április 11-én idulnánk, addigra ki kellene találnom valamit, miért nincs kedvem kirándulgatni a családdal. Tanácsok?
2014. márc. 23. 19:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Képzeld volt h engem is a szüleim elvitek nyaralni Prágába. Ami nekik oké volt csak engem nem érdekelt és lévén h ott nem volt senki akivel elmehetem volna máshová így 2 hétig szétuntam az agyamat. Úgy h én megértem a lányt.


Bár nem értem mi azon a kényesség ha nem akar menni még olcsóbban is jönnek ki.

Fordított esetben nem hitném h a szülei örülnének pl ha ö meg elrángatná őket pl egy Marilyn Manson koncertre.

Mer h az neki menyire tetszik.


Ezzel csak azt érik el h a telefonján/laptopján fog lógni egész nap.


19-es

2014. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Na az is az igényesség netovábbja, hogy valaki két hétig nem talál semmi érdekeset Prágában, egyedül meg nem keres valami izgalmasat.
2014. márc. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Anyu. Nem megyek veletek. Itthon akarok maradni a tesómmal, mert akkora házibulik lesznek, hogy csak na. Rohadtúl nem szeretnék kimaradni az üres kecó bulikból.."


Szerintem itt erről van szó.


Amúgy én is mennék.

2014. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Legjobb hely, ahol életemben jártam, az London. Bármikor visszamennék:D. Ne hagyd ki szerintem, ki tudja mikor lesz rá még lehetőséged az életben.
2014. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!