Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyámnak, hogy ne...

Mit mondjak anyámnak, hogy ne kelljen vele Londonba mennem?

Figyelt kérdés
Mindenképpen azt akarja, hogy elmenjek vele, de nekem semmi kedvem kirándulgatni. Április 11-én idulnánk, addigra ki kellene találnom valamit, miért nincs kedvem kirándulgatni a családdal. Tanácsok?
2014. márc. 23. 19:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

Hogy lehetsz ilyen savanyu hozzaallasu? Meg a vegen vilagot latnal:)

En voltam Eszak-Amerikaban, Azsiaban, Europa szamos orszagaban, a Sarkkoron is tul. Kutyaszant vezettem es szami satorban ittam renszarvas-levest :) Tudod, soha senki nem veheti el ezeket az elmenyeket tolem :)

Te se foszd meg magad a lehetosegtol!

2014. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
Inkább az az ostoba, aki nem érti meg, hogy nem vagyunk egyformák. A legtöbb ember szeret utazgatni a családdal (én is), de a kérdező nem. Ilyen és kész. "Fejlődni" meg ezer más módon is lehet, nemcsak kirándulgatással. Kérdező, ha tényleg így érzel, egyszerűen mondd el, hogy nincs kedved hozzá és kész. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2014. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem akarok okoskodni vagy elmondani mindent, amit előttem mondtak, DE: Örülj neki, hogy elmehetsz Londonba. Lehet, hogy később, egyetem után/közben rossz pénzügyi helyzetbe kerülsz. Végzel a tanulással, minden vágyad, hogy elutazhass valahova, de nem teheted. Családod lesz. Költeni kell gyerekre, házra, autóra. Nem biztos, hogy lesz lehetőséged utazni. Nyugdíjas vagy. Fent kell tartanod egy kisebb házat és mint jó nagymama, támogatnod kell a gyerekeidet, unokáidat. Szomorúan gondolsz vissza rá, hogy milyen jó lett volna egyszer elmenni Londonba...Tudom, eléggé előre szaladtam és lehet, hogy mindig lesz annyi pénzed, hogy nyaralj, utazz, de lehet, hogy nem. Valószínű, engem is csak egy idiótának tartasz, aki nem a kérdésre válaszol, de gondold át ezt a dolgot alaposan.
2014. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért egy ingyen Londoni út...

Világot látnál, kimozdulnál otthonról, gyakorolhatnád az idegen nyelvet, híres festők, írók, művészek alkotásait láthatnád, stb...

Persze ha ez mind nem érdekel, akkor gondolj arra, hogy repülőjegyet nem 2 nappal előtte szokták megvenni, így ha nem mész, édesanyád kidobott kb. 80 ezret az ablakon.

2014. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

ne játszd az eszed mint valami királylány.

minden épeszű kamasz igent mondana egy ilyenre, akár először, akár huszadjára mehetne Londonba.

becsüld meg hogy van családod, hogy van annyi felesleges pénzetek hogy külföldön kirándulgassatok, ne pedig rinyálj.

2014. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
5%

13-as: És ha nem? Pont úgy írtad le ezeket mintha kutya kötelessége lenne... Nem mindenkinek lesz családja, nem mindenki hitelekből fog élni. Lehet hogy később rengeteget utazik majd, ne írd már le előre az életét...


Egyébként nem az volt a kérdés hogy ti elmennétek e vagy sem, hanem hogy mit mondjon a szüleinek.

Kérdező, megmondod hogy nincs kedved, esetleg ha van háziállatotok akkor hivatkozhatsz arra hogy ne majd gondoskodsz róla, tanulnod kell, inkább mész suliba (úgy tudom akkor még nem lesz szünet)

Önálló akaratod van, nem vagy már kisgyerek, lassan nagykorú leszel, eltudod dönteni mit szeretnél

2014. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
13- as vagyok. Igen, egyáltalán nem valószínű , hogy így lesz, de megvan rá az esély és én ezt meg is említettem a válaszomba. Tudjuk, hogy nem ez volt a kérdés, csak itt sok válaszoló nem szeretné, ha a kérdező egy ilyen remek lehetőséget elhalasztana...
2014. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%

A férjem Rómába akart velem utazni,de én megmondtam neki,hogy inkább gyakorlom a pilótaságot az új repcsimmel.Hawaira sem fogok menni nyáron,majd inkább partyzok a barátnőimmel az olimpiai méretű medencénkben.

Kényes p.csa.

2014. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mond azt h nem szívesen mennél mert ott nincs egy barátod se és nem akarsz magányos lenni.


Jobb ötletem nincs.

2014. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
19: ez aztan erv :) marha maganyos lenne egy csaladi kirandulason :)
2014. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!