Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van az anyámnak, hogy...

Igaza van az anyámnak, hogy túl tavasziasan öltözök fel, amikor iskolába megyek?

Figyelt kérdés

Reggelente mostanában 1-2 fok van, de délután meg kb. 8-10 fok, így én egy vékonyabb tavaszi kabátot veszek fel a vastag helyett, mert a téli kabátban olyan hülyén nézek ki. Meg mert nagyon vágyok már a tavaszra, meg hogy vékonyabban öltözhessek.

Reggel vékony kabátot és sálat veszek fel, amikor kimegyek, akkor kicsit hideg van benne, de délután meg 10 fok közelében ha nem fúj a szél jobban, akkor kb. simán pulcsiban se nagyon fázok kint.

Igaza van az anyámnak, hogy még vastagabb kabátban kéne elmennem, nem ilyen tavasziasan öltözködni?

18/F


2014. febr. 25. 20:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze abban megyek el amit akarok, a vékonyabb kabátban, csak egy csomószor mondogatta ezt.
2014. febr. 25. 20:49
 2/8 A kérdező kommentje:
*amiben
2014. febr. 25. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
az anyukáknak mindíg igazuk van. ennyi
2014. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én is tavasziasa öltözök! Nekem eleve melegem van már a télikabátomban, bőven el lehet viselni a tavaszi kabátot. Volt, hogy már egy vékony harisnyát is felvettem egy hosszabb ruhával, csizmával. Szerintem belefér ebbe az időjárásba az öltözködésed, nincs hideg! :)

18/L

2014. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En rajtam pl. ma tavaszi kabat, vekony pulcsi, es egy rovidujju triko volt. Reggel sem faztam, delutan pedig a kabatot nem huztam ossze, ugy jottem-mentem. Nyugodtan mutasd meg neki ezt, amit irunk. Mondjuk, ha hidegebb lenne, akkor tuti jobban feloltoznek, de most igy jo. Hisz nincs is tel ezeven... :)
2014. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoktál megbetegedni ilyenkor akkor nincs...
2014. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem igaza van, ugyanis attól, hogy most épp nem fázol meg, hosszútávon még összeszedhetsz valami vesebetegséget, vagy ilyesmi.

Főleg reggel hideg van még - azért csak tél van egyelőre.

2014. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van.
2014. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!