Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak csinálok gyereket? 18/F

Anyámnak csinálok gyereket? 18/F

Figyelt kérdés

Anyám heti párszor mindig megemlíti, hogy na, hogy állok a lányokkal. Meg azt mellé hozzábiccenti így random témából, hogyha majd nekem lesz gyerekem, meg majd pár év múlva máshogy gondolom majd, mert mondtam neki már számtalan alkalommal, hogy én egyáltalán nem akarok gyereket, se most se később, ezt már lefuttattam a fejemben kismilliószor, mindig erre jutottam. Persze az évek során változni fogok, ezt nem vitatom, de ebben a témában mindig ez lesz a véleményem. Főleg így, hogy csesztet ezzel, csak még messzebbre taszít a gondolattól is. És mintha pár percre bekattanna, vagy én nem tudom, de mindig nevetgél mikor ezeket kérdezgeti, mintha letagadná azt ami valójában van.. Ketten vagyunk csak, apám nincs, tesóm meg.. lelépett. (nem halt meg)


Szóval gondolom tőle már nem számíthat unokára.


De nem érti meg, hogy én amúgy se vagyok az a típus, akikkel leállnak a lányok, nem tudja felfogni... Idegesít.


Nem tudom, remélem valamennyire sikerült összefoglalnom.


2014. febr. 23. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
What's the question?
2014. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég félreérthető a kérdés :S

Majdnem minden szülő ilyen. Nekem is mindig mondogatják, hogy mikor lesz már unoka. Nem kell foglalkozni vele.

2014. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 piriiiiii ***** válasza:
83%
Oidipusz király akarsz lenni? Én sem értem a kérdést... vagy csak panaszkodsz?
2014. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Majd, ha eljut valaki abba a korba, amikor már a gyerekei felnőttek, akkor (normális) esetben megint előjön a gondozási ösztön és szeretne kisgyereket maga mellett. Ez egy fiatalnak felfoghatatlan lehet. A saját gyerek iránti szeretet semmi ahhoz képest, amit az ember az unokája iránt érez.
2014. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
18 évesen nem hiszem, hogy nyaggatnia kellene ezzel...Mégis 18 évesen mit kellene gondolnod a dologról? Gyerek vagy. ÉLJ!!! Ez a legfőbb dolgod. Ez nem téma ebben az életkorban. Ha engem kérdezel, majd 30 felé, sőt, inkább után.
2014. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a gyerekről beszélek, nem a barátnőről..:D
2014. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez természetes minden szülőnél. De ettől még nem kötelező gyereket csinálnod. Ezt csak úgy mondják, mert szeretnék. Az emberek sokmindent szeretnének és mivel komminikálunk egymással, ezeket egymás tudtára adjuk. Nem kell véresen komolyan venni. Amúgy meg ennyi idősen még nemtudhatod előre, hogy akarsz e gyereket, hiszen magad is gyerek vagy még, persze, hogy még idegen tőled ez a gondolat.
2014. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Ezaz, csinálj neki, egyben lesz a gyereke és az unokája :P
2014. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. febr. 23. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:

18 éves vagy! Csak viccel h ezzel nyaggat! És az is vicc h ennyire felveszed ezt! Csak kamaszosan! Egyik füleden be a másikon ki!


(Utolsó hozzászóló! Nagyon jót röhögtem)

2014. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!