Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak csinálok gyereket? 18/F

Anyámnak csinálok gyereket? 18/F

Figyelt kérdés

Anyám heti párszor mindig megemlíti, hogy na, hogy állok a lányokkal. Meg azt mellé hozzábiccenti így random témából, hogyha majd nekem lesz gyerekem, meg majd pár év múlva máshogy gondolom majd, mert mondtam neki már számtalan alkalommal, hogy én egyáltalán nem akarok gyereket, se most se később, ezt már lefuttattam a fejemben kismilliószor, mindig erre jutottam. Persze az évek során változni fogok, ezt nem vitatom, de ebben a témában mindig ez lesz a véleményem. Főleg így, hogy csesztet ezzel, csak még messzebbre taszít a gondolattól is. És mintha pár percre bekattanna, vagy én nem tudom, de mindig nevetgél mikor ezeket kérdezgeti, mintha letagadná azt ami valójában van.. Ketten vagyunk csak, apám nincs, tesóm meg.. lelépett. (nem halt meg)


Szóval gondolom tőle már nem számíthat unokára.


De nem érti meg, hogy én amúgy se vagyok az a típus, akikkel leállnak a lányok, nem tudja felfogni... Idegesít.


Nem tudom, remélem valamennyire sikerült összefoglalnom.


2014. febr. 23. 12:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Minden anya gondol rá, akinek nagyobb gyereke van, hogy szeretne nagyi lenni. Neked pedig biztos lesz gyereked, csak még nem nőttél fel hozzá.
2014. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!