Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt velem anya?

Miért csinálja ezt velem anya?

Figyelt kérdés
Először is, elég jó a kapcsolatunk, de anya nagyon stresszes, ki van készülve, sokat dolgozik (több munkahely), és egyedül nevel mindenféle apai támogatás nélkül. Vannak olyan napok amikor annyira csúnyán beszél velem, és olyanokat vág a fejemhez, hogy sírógörcs jön rám. Érzékeny vagyok és törékeny. Bármikor amikor ordít velem, ok nélkül csinálja, mert olyanokon kapja fel a vizet, ami igazából nem is probléma, és teljesen más irányba megy át az ordítása. Ilyenkor egyszerűen kifutnék a világból, mert engem ez rettentő módon kikészít. Mindig rám jön a sírógörcs és nehezen kapok levegőt. Igazából attól sem vagyok messze, hogy elájuljak. Aztán persze fél óra múlva úgy tesz mintha minden rendben lenne. A barátom szerint megkereshetnék egy pszichológust, mondjuk a suliban, és lehet hogy tudna segíteni? Légyszi segítsetek, mit csináljak? Öntsetek belém lelket, kérlek. 16/L

2014. márc. 18. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mi a veszekedés oka?
2014. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
34%
Mit teszel te, hogy csökkentsd az édesanyádra eső nyomást? Pl. ottohn, házimunka terén.
2014. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

bármi apróság. ha nem szedem össze egyből a kiteregetett ruhát, a mosatlanok stb. de ezeket később megcsinálom, csak nem egyből.

azt még hozzátenném, hogy jól tanulok, két nyelvet beszélek és nekem a tanulás a legfontosabb. és néha ebbe is beleköt, hogy lusta vagyok.

2014. márc. 18. 13:15
 4/6 A kérdező kommentje:
2: minden 2. hétvégén kitakarítom a szobám, mosogatok, porszívózok, ablakot pucolok és néha főzök
2014. márc. 18. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező azt azért tudod hogy kéthetente kitakarítani a szobádat kevés, ha már takarítasz akkor az egész lakást kellene. A mosatlant pedig jobb minél előbb elmosni mert rászárad a kaja ez nem bántás hanem jó tanács.
2014. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Anyud stresszes ki van készülve ,sokat dolgozik (több munkahely)egyedül nevel mindenféle apai támogatás nélkül"

Kérdésem azért nem aggódsz,hogy össze omlik egy napon és neked kell ápolnod?

"Légyszi segítsetek,mit csináljak?" Segíts önként édesanyádnak,ne várd meg,hogy ő szóljon,hogy mit kell elvégezni. Én is anya vagyok és felneveltem 4 gyereket. Sokat dolgoztam mondhatom reggeltől-estig.Nagyon jólesett amikor haza jöttem és kint száradtak a ruhák amiket ők mostak ki,rend és tisztaság fogadott.Én azt gondolom,hogy sürgösen vegyél le néhány terhet anyudról és a kérdést neki tedd fel " mit csináljak?"

2014. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!