Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen flegma anya velem?

Miért ilyen flegma anya velem?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám, 27éves és anya megvan őrülve hogy ő nem fontos a bátyámnak, alig jön, majd kiköltöznek külföldre és hogy egy évben 2szer jön haza, és de jó hogy vagyok neki mivel testvérem őt lesz@rja s ő már nem akarja kiharcolni a bátyám szeretetét.

Ma elmentünk 3asban valahová, és engem úgy mond lekakált, szinte egy levegő voltam, mert most a testvérem megjelent.

Megkérdezett minket hogy kérünk-e fagyit vagy sütit tesóm felelte hogy nem, én semmit de én sem kértem volna de a véleményem sem érdekelte.

Egész este csak fél vállról szólt hozzám, ha kérdeztem valamit hallgassak vagy szó szerint flegmán.

Akkor én miért vagyok jó?? Hogy ne legyen egyedül?

Gondolom, mivel kikötötte hogy én el nem költözhetek a házból mert nem maradhat egyedül édesapámmal, inkább jöjjön majd a párom stb!

Bánt ez a viselkedés mert én vagyok az aki mindig mellette van.

Sok minden bánt például hogy a testvérem autója mennyivel jobb mint az enyém, mennyivel kényelmesebb van benne klima meg hú de nagy, az ővé egy ww passat az enyém egy peugeot 206.

Most ha az enyém olyan hű de szar akkor ne üljön bele... de ez érdekel a legkevésbé mivel az hogy én ma kicsit le nézve voltam egy senkinek. Mivel érdemeltem ki.?


2013. máj. 24. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elmondásod alapján semmivel sem érdemelted ezt ki, és a kérdésedre Te is leírtad a választ: " Akkor én miért vagyok jó?? Hogy ne legyen egyedül? Gondolom, mivel kikötötte hogy én el nem költözhetek a házból mert nem maradhat egyedül édesapámmal.. "

Nem tudom az okát, hogy miért nem maradhat egyedül édesapáddal, nincs is közöm hozzá, de ebből én azt gondolom, hogy csak Te vagy neki akivel beszélgethet, akire számíthat (leszámítva, ha nincs ott tesód) és fél, hogy ha Te is elmész ugyanaz lesz mint amikor tesód elköltözött.

A viselkedése elég furcsa, hisz attól hogy tesód ott van attól még Te is ugyanúgy ott vagy velük, főleg vele, ugyanúgy mint a hétköznapokban, esetleg úgy gondolja, hogy kapsz elég "figyelmet" mindennap, a tesód pedig nem és olyankor ezért inkább vele foglalkozik és rá fordít (több) figyelmet, hátha többször megy hozzátok stb.Talán elkellene Neki mondanod, hogy Te vagy az aki mindig vele van és akire mindig számíthat, rosszul esik Neked a viselkedése és attól, hogy tesód ott van téged nem kellene semmibe vennie.

Hiányzik neki a bátyád, meg az is, hogy ő is úgy törődjön vele mint te, és ilyenkor talán elfelejti a butaságát hogy tesód már nem szereti meg leszarja és inkább rá "fókuszál" hisz téged mindennap lát.

Nem megoldás, de szerintem nem veszi észre/nem tűnik fel neki hogy hogyan viselkedik.

ha az autóddal minden baja van meg csak a tesódé jó akkor menjen azzal vagy ne szóljon a tiedre semmit, te autód nem neki kell,hogy tetszen.

2013. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hany eves vagy? ezen mar tul kellett volna esni ovodas-kisiskolas korban...

ezt ugy hivjak, hogy testveri feltekenyseg. nem utal teged anyukad, hanem csak most o a szenzacio. pedalozik neki mint a gep, hogy jo legyen nala, nalad mar ugyis jo, a ti jo viszonyotok, ugymond kipipalva. ha lelepnel otthonrol ket napra es semmi hirt nem hagynal magadrol akkor te lennel a szenzacio. de komolyan, ezt akarod? szerinted a tesod veletlenul unja anyud musorozasat? hat nem. o csak fuggetlenebb, de ezzel nincs baj, anyudnak is fel kellene ezt fogni.

ezt a mivel erdemeltem ki cirkuszt meg surgosen hagyd abba!

2013. máj. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!