Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám részegen?

Miért ilyen anyám részegen?

Figyelt kérdés

Amikor józan, akkor nagyon jó szívű és kedves asszony, de amikor részeg, akkor folyton csak káromkodik és kiabál.

Ha nem alszik, akkor csak annyit lehet tőle hallani, hogy "a k*rva anyád, takarodj, ki a fenét érdekel".

Az előbb ezt kb. 5 percig hallgattam, de egy értelmes mondatot nem tudott kinyögni és soha se lehet rájönni, hogy miért káromkodik.

Amikor kijózanodik, akkor letagadja, hogy részeg volt, ráadásul még ráfogja apámra, hogy ő volt a részeg.

Sajnos havonta minimum egyszer előfordul ez, mert sűrűn tartunk disznótort. (Családi gazdálkodók vagyunk szóval ebből és a földből élünk)


De nem értem, hogy változhat meg édesanyám ennyire az alkoholtól.

Én is voltam már nagyon részeg, de sohase lettem agresszív vagy nagyon hülye.

Sajnos arra sem tudok rájönni, hogy miért iszik ennyit. De általában csak disznótorkor és ha fesztiválra megyünk árulni. Pedig pont akkor jön a legtöbb ember, akit ki kéne szolgálni és biztos nem szívesen vásárolnak egy részeg embertől.



2013. máj. 16. 18:20
 1/1 dani900 ***** válasza:

Amég józan, el tudja folytani az érzelmeit, de részegen kitör belőle az addigi feszültség.

Kérdezd meg tőle: Anya, te mióta nem vagy boldog? És miért nem teszel ellene?

2013. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!