Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megakarok halni! Anyám,...

Megakarok halni! Anyám, nevelőapám fas*opó ge*ik! állandóan vernek! Volt olyanamikor részegen basball ütővel ütöttek gyomorba! Lelki és testi terro is megy! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már probálkoztam öngyilkossággal is de kihányatták velem és még jobban megvertek...barátnőm is elhagyott...talán kéne egy barát vagy barátnő aki mellettem állna de nincs.....még csak 14 vagyok és halálért könyörgöm!!mit tegyek?:\'(
2009. aug. 3. 22:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a rendőrséget.
2009. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
100%

Jézusom!!! Ez nagyon durva. Ha anyudék így bánnak veled, nincs más választásod, mint a rendőrségre menni. Főleg, hogyha baseball ütővel is nekedmennek, azzal már komoly sérüléseket is lehet okozni.

Ne akarj meghalni. Az élet még rengeteg jó dolgot tartogat neked is. Csak ennyit tudok tanácsolni. Járj el ismerkedni.

Egyébként miért vernek?

2009. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz bnőt, barátot mindenképpen és sürgősen menj a rendőrségre, valószínűleg nem kell visszamenned ha ezt így elmondod.
2009. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj azonnal rendőrséghez, gyámügyhöz!!!!!

Nagyszüleid nem tudnak neked segíteni? Nincs véletlenül testvéred, vagy valamilyen rokon, akihez oda tudnál költözni? Minél előbb ki kell kerülnöd ebből a családból, még túl fiatal vagy! Mióta vannak ezek a bántalmazások? Ha már régebb óta, akkor miért vártál eddig? Szerintem már elég nagy vagy hogy el tudd dönteni, hogy ez nagyon nagy bűncselekmény amit veled csinálnak!!!Baseball ütő?!!Jézusom?Hogy bírtad eddig? Egy percet se várj, és menj el onnan ahol vagy!! Kórházba még nem kerültél(látlelet miatt kérdezem) Kitartást, és minél előbb cselekedj!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
12 éves kor fölött,te magad is bemehetsz a gyámhatósághoz,és kérheted nevelőotthonban való elhelyezésedet,ha tényleg ilyen borzalmas a helyzeted,szerintem tedd meg,ennél mindenképpen sokkal jobb életed lesz,és ha esetleg 24 éves korodig állami gondozásba leszel,még egy csomó pénzt is kapsz,mivel a családi pótlékot köteles az intézet számodra bankba helyezni.Azt az összeget,ami összegyűlt a számládon,addig,amíg ott vagy kipótolják,és abból simán tudsz venni magadnak egy házat,és be is tudod rendezni.Tudom,mert édesanyám évekig nevelőszülő volt,és a nagyobbik lány 24 éves korában ment el tőlünk a saját,berendezett házába.
2009. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal gyàmügy!
2009. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Besétálsz a legközelebbi Gyermekvédelemre (Gyivi) és többet nem kell hazamenned. Hidd el a rémhírek ellenére ott nem olyan rossz ám. Ott biztosítják, hogy tanulhass, lesz rendes ruhád és a nevelők között biztos lesz akivel kicsit pótszülőd lesz. Tarthatod a kapcsolatot a barátaiddal. Esetleg ott még találsz olyanokat akik hasonló családból kerültek oda és megértenek. Ne hagyd, hogy tönkre tegyenek a szüleid. Kérj segítséget!!!!
2009. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
82%
Szólj a suliba a szocpedesnek vagy sétálj be a családsegítőbe.
2009. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Az van ah a nevelő apám a rendőrségen dolgozik....azonnal tudni fog róla ha rendörség közelébe jártam is...barátok meg pont ezér hagynak el..mer félnek tölünk..:'(
2009. aug. 3. 22:22
 10/51 A kérdező kommentje:
van tesom de már nem itt laknak..azok is iszákos köcsögök:'(nmeghaltak a ngyszüleim nincs senkim..:'(
2009. aug. 3. 22:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!