Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megakarok halni! Anyám,...

Megakarok halni! Anyám, nevelőapám fas*opó ge*ik! állandóan vernek! Volt olyanamikor részegen basball ütővel ütöttek gyomorba! Lelki és testi terro is megy! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már probálkoztam öngyilkossággal is de kihányatták velem és még jobban megvertek...barátnőm is elhagyott...talán kéne egy barát vagy barátnő aki mellettem állna de nincs.....még csak 14 vagyok és halálért könyörgöm!!mit tegyek?:\'(
2009. aug. 3. 22:06
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
89%
Ha téged ennyire vernek annak nyoma van. Kérj a sulidban segítséget.
2009. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
87%
Akkor csak egy választásod van Gyámügy, de minél előbb!!! Ja és a rendőrökről ennyit!! Ezt nem is kommentálnám!! Szép nem csak a csőcseléket hanem a saját fiát is baseball-lal üti?! Ha tudsz GYIVI-t a közeletekben akkor most indulj ne várj holnapig a gyámüggyel. Tényleg csak jobb lehet neked, ne hagyd hogy ne lásd az élet szebb oldalát! Még minden előtted van, ne add fel küzdj az szebb életedért. Sok sikert!
2009. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
88%

Másik kerületi rendörségre is be lehet menni szerintem ilyen ügyben.

De ha már a rendőrök a saját életükben ide süllyednek akkor mit akarunk...

2009. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy senki nincs aki tudna egy kicsit is segíteni? Egy barát, vagy azok szülei, egy szomszéd, esetleg a boltos? Van valami nyoma a bántalmazásnak? Mióta vannak a verések? Mikor volt iskola a tanáraid nem vették észre hogy lelki vagy testi problémáid vannak, vagy nem beszéltél valamelyiknek a dologról?
2009. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, ne add fel! :))) Nagyon fiatal vagy még, most a gödör fenekén érzed magad, de van út kifelé. Pár év múlva sokkal szebb lesz az életed, ezt ne dobd el előre! Nagyon sok durva családból származó embert ismerek, akik felnőttek, maguk alakítják a sorsukat, értékesebbek lettek, mint azok, akik nem ismerik az élet mélységeit, és kár lenne értük, ha feladták volna!

Elsősorban: van olyan rokonod, tanárod, akiben megbízol? Kérj segítséget! Nagyszülőknél elhelyezést vagy kollégiumot az iskolában tudnak neked intézni, csak kérdezd meg.

Kezdj valamilyen sportba, küzdősport vagy ilyesmi, ahol emberek között vagy, és megtanulod irányítani az erődet, kontrollálni az érzéseidet!

És igen: szólj a rendőrségnek, vagy a gyermek védelemnek, hogy tegyenek valamit!

Hívd fel ezt az alapítványt: most találtam a neten: ha ők személyesen nem is de biztos tudnak neked javasolni helyet, ahova fordulhatsz

Vadaskert Alapítvány a Gyermekek Lelki Egészségéért

H-1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 116.

Telefon: (+36 1) 392-1400 Fax: (+36 1) 392-1411

vagy ezt próbáld meg:

Közösségi Szolgáltatások Alapítványa Magyarország

Levelezési cím:

1163 Budapest, Galgahévíz u. 45


mobil: +36 20 482 4212

fax: +36 1 4031058

40 10 650, hétfőn, kedden és csütörtökön: 8-16 óra között


SOK SZERENCSÉT NEKED! ÉS NE ADD FEL! EGYSZER TE LESZEL A LEGFONTOSABB A SAJÁT KÉSŐBBI CSALÁDODNAK! VÁRD MEG!

2009. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Hihetetlen a történeted. Nem semmi, hogy mik vannak. Nagyon fiatal vagy még és bizony én féltenélek a gyermekotthonoktól is, mert bizony sajnos azokról sem a legjobb visszajelzéseim vannak. Mi a kiváltó ok, amiért bántanak? Rendszeresen ütlegelnek? Jó lenne ezeket tudni, mert bizony mindenféle képpen nehéz évek várnak még rád, még akkor is, ha be tudsz menni egy otthonba. Ha lehet írj konkrétabban a problémádról, megpróbálunk kitalálni valamit, de előre mondom nem lesz könnyű.
2009. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: bocs még nem olvastam a nagyszülős, tesós, rendőrös részt, amikor írtam: akkor gyámügy, alapítvány, iskola!!!!
2009. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem előző, hanem az előtti! :))))Látod mennyien aggódnak érted??? Márcsak ezért is érdemes kitartani!
2009. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek hogy probáltok segiteni...semilyen gyámügy nincs a közelben...az ütögelés oka náluk az hobby...csak ennyit tudok mondani...ma azért kaptam mer morzsás volt az asztal miútán ettem..:S:'(szörnyűélet csak tulélem:'(
2009. aug. 3. 23:05
 20/51 A kérdező kommentje:
Félek...mer most is itt vannak ébren a másik szobában..isznak buliznak..
2009. aug. 3. 23:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!