Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megakarok halni! Anyám,...

Megakarok halni! Anyám, nevelőapám fas*opó ge*ik! állandóan vernek! Volt olyanamikor részegen basball ütővel ütöttek gyomorba! Lelki és testi terro is megy! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már probálkoztam öngyilkossággal is de kihányatták velem és még jobban megvertek...barátnőm is elhagyott...talán kéne egy barát vagy barátnő aki mellettem állna de nincs.....még csak 14 vagyok és halálért könyörgöm!!mit tegyek?:\'(
2009. aug. 3. 22:06
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

a helyi önkormányzaton kell lennie szociális-családsegítő osztálynak.

ilyen körülmények között nem lehet élni.

2009. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
13%
Már ne is haragudjál,de amilyen hangnemben beszélsz róluk és az egész családodról én nem is csodálkozom rajta,hogy vernek.
2009. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha megadod a település, vagy megye nevét ahol laksz, ki kereshetjük az illetékes gyámügy címét. A fizikasi bántalmazás akkor sem elfogadható ha esetleg szerintük "rosszgyerek" vagy. Neked kell dönteni. Teszel valamit, vagy ott maradsz?
2009. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
92%

iskola-igazgató

Segítenie KELL

2009. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon sürgősen meg kell oldanod.Öngyilkosággal ne próbálkozz,az nem old meg semmit...És soha nem lehet olyan helyzetbe kerülni,ahol megérné eldobni az életed.Az elöttem lévők elmondták már,hogy hova kell fordulni.A rendőrségre se félj menni,hiába tudja meg max apád,hogy mi történt,ha Te már máshol vagy.De ha tudod,próbáld meg megbeszélni velük,hogy mi a szitu.És ne féljmaz a lényeg.És ne hagyd,hogy bántsanak!Majd írj ha sikerült düllőre jutni.Sokan szurkolunk érted! Hajrá :)
2009. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a NANÉt, ahová bántalmazott nők mellett bántalmazott gyerekek és fordulhatnak.


NANE (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen) Egyesület

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)

Biztonsági információk külföldi munkát kereső fiatal nőknek: 06-80-630-125 (kedden és csütörtökön délután 2 és 6 között)

Postacím: 1447 Budapest, Pf. 502.

E-mail: info@nane.hu ** Internet: www.nane.hu

2009. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:
100%
Ha gondolod mondd el nekem a gondjaidat, ha nincs kinek. Keress meg privátban, egyeztetünk e-mail-t. Mivel ismeretlen vagy nincs kinek / minek elmondanom, de neked segít.
2009. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
28%
Jaj, hagyjátok már magatok, ez a kérdés úgy kamu ahogy van. Miért nem az FBI-nál dolgozik a faterod? :D
2009. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
26%
Ha téged 14 évesen baseball ütővel hason vernek, már rég nem irkálnál ide, kis pocs.
2009. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
80%
Az elöttem szóló valószínüleg szeretethiányos...Előfordul az ilyen.
2009. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!