Hogy kéredzkedjem el?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és sajnos rá kellett döbbennem, hogy a szüleim a fejemre nőttek. Nem tekintem magamat felnőttnek, de megbízható vagyok, a suliban jól teljesítek, szoktam eljárni otthonról, de nem éjszakázok.Jó, elég lusta tudok lenni, és sokszor kell piszkálni, hogy tegyek rendet, segítsek otthon (ezért is tűnök önállótlannak). De amúgy meg szerintem kifejezetten jó gyerek vagyok, csak egyszerűen nem bíznak bennem néha anyáék. Mivel nem sokat járok el, már attól is zavarban érzem magam, ha a barátnőimnél akarok aludni, a fiúbarátokról ne is beszéljünk. Az anyáék szerint nem létezik. Egyik haverom meghívott, hogy menjek el hozzájuk, nézzek körül arra (egy város, kb 200 kmre), és ott kellene aludnom. Hiába jönnék nekik a külön ággyal, meg mindennel ami igaz, addig cseszegetnének, hogy a véégére már én is úgy érzem, hogy hazudok :D :/ Nem tudom, miért van ez így, és hogy mit tehetnék ez ellen.

2014. márc. 9. 18:15
 1/2 anonim válasza:
70%
Mondd meg nekik hogy megbízhatnak benned, próbálj nagyon komoly lenni amikor megkérdezed, és NAGYON NAGYON SZÉPEN kérd õket!!!! (saját tapasztalat) ;)
2014. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mondd meg nekik finoman hogy tudják nem lennél köteles ám őket megkérdezni... De bunkóság lenne mert ott laksz még náluk nem? Tehát ha elköltöznél az lenne a legjobb persze nem feltétlenül most azonnal de szerintem így menne hiszen gondoskodsz magadról. A másik hogy nem kéred őket hanem mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne szólsz ebéd közben:Ja és képzeljétek elmegyek szombaton az egyik barátomhoz 3 napra. Ha elkezdenek vitázni akkor megjegyzed finoman:ez kijelentés volt nem kérdés! 😁😂😂😃😄
2016. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!