Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól hagynád...

Hány éves kortól hagynád otthon egyedül a gyerekedet több napra?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ hány napra, és ki vigyázna rá. Egy hétvégére szóval egy 2-3 napos kikapcsolódás idejéig akár 1 évesen vagy kicsit korábban is, ha már nem szopik, és a nagyszülők tudnak rá vigyázni.


De mondjuk egy 3 hetes Dél-Amerika körút más kérdés...

2014. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Hány évesen?
2014. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen egyedül, hogy senki nem volt vele 16 évesen már otthon hagytam egyedül a fiamat 4-5 napra is.

A mélyhűtő tele volt kész ételekkel amiket csak mikróba kell tenni. Pénz volt nála. Nem volt semmi gond vele..

2014. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még általános iskolás voltam, amikor úgy otthon voltam egyedül egy hétig, hogy anyukám testvéréékhez kellett esténként átmennem aludni.

Középiskolás koromban már teljesen egyedül voltam otthon.

De ez nemcsak az életkortól függ, hanem a gyerektől is. Én teljesen önálló voltam, bármit elintéztem magamnak, bevásároltam, pár egyszerűbb ételt el is készítettem, takarítottam, sose lógtam a suliból, normálisan tanultam, nem kellett velem sose tanulni.

De nem mindenki ennyire önálló és megbízható.

2014. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Egyedül minimum 15-16évesnek kell lennie.
2014. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
El szeretnénk menni a férjemmel lelki napokra, addig a lányom (kilencedikes) itthon maradna. Szerinte nem lenne semmi baj, meg amúgy is cserkész. 24 órát volt egyedül az erdőben, amitől kicsit megijedtem amikor elmesélte, de ő azt mondta élvezte. Viszont ha suli után hulla fáradtan hazajön még egy kenyeret is lusta megkenni, inkább chipset eszik. Egyébként megbízható, mindig mindent elmond, betartja az időpontokat.
2014. márc. 9. 15:30
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez gyerekfüggő, de minimum 14 évtől, ha megbízható, nem csinál marhaságot, nem teszik tönkre a házat a haverjaival, és tudom, hogy nem fél éjszaka egyedül aludni.
2014. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
13 éves kortól már simán. Úgy is csak egész nap gépezik, nem nagyon számít hogy van-e itthon vele valaki.
2014. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
lelki napokra, bakker...
2014. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan hagyjátok egyedül
2014. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!