Az en gyerekem lenne?

Figyelt kérdés

Elvaltunk a felesegemmel 4 eve.

Volt egy nagy veszekedesunk, sajnos megutottem.

Egy pofon volt es azonnal megbantam , de o elment es azota nem lattam.

Fel ev utan adtam be a vallast, de csak azert mert abban remenykedtem hogy a birosagon talalkozok vele es kibekulhetunk.

Nem jott el es vegul ki mondtak a vallast.

8 evig voltunk egyutt, nagyon szeretem a mai napig is.

A hetvegen meg tudtam, hogy van egy 4 ev koruli fia akit egyedul nevel

Hogyan tudhatnam meg, hogy az en fiam? Tudom az adatait csak a cimet nem.


2014. márc. 4. 10:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

megismétlem:

"a dolog érdekessége, hogy ha jók a számaid (évek), akkor a gyereket hivatalosan a te nevedre anyakönyvezték" ... tehát jogi szempontból is van egy gyereked

2014. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Es akkor hova fordulhatok? Ugyved? Okmanyiroda? Onkormanyzat?
2014. márc. 4. 11:29
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
22 A gyerek anyukájához.
2014. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne attól a munkatárstól megkérdezni, mert ezek szerint o valamilyen szinten tartja a kapcsolatot a volt feleségeddel (tudja, hogy van gyereke, hogy milyen ügyes, hogy egyedül neveli, stb...). Lehet meg van neki a telefonszáma vagy tudja hogy hol lakik. Vagy ha az nem, akkor kérdezd meg, hogy melyik óvodában (bocsi nem emlékszem, lehet játszóház volt) látta a nőt és akkor ott néznék korul a helyedben.
2014. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
8 évig voltatok együtt és nem ismersz se egy barátnőjét, se a rokonait a szülein kívül, se valaki volt munkatársát?
2014. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!