Az en gyerekem lenne?

Figyelt kérdés

Elvaltunk a felesegemmel 4 eve.

Volt egy nagy veszekedesunk, sajnos megutottem.

Egy pofon volt es azonnal megbantam , de o elment es azota nem lattam.

Fel ev utan adtam be a vallast, de csak azert mert abban remenykedtem hogy a birosagon talalkozok vele es kibekulhetunk.

Nem jott el es vegul ki mondtak a vallast.

8 evig voltunk egyutt, nagyon szeretem a mai napig is.

A hetvegen meg tudtam, hogy van egy 4 ev koruli fia akit egyedul nevel

Hogyan tudhatnam meg, hogy az en fiam? Tudom az adatait csak a cimet nem.


2014. márc. 4. 10:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Sokat veszekedtetek? Kinek a nevén van a gyerek?
2014. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Talán a gyerek anyjától kéne megkérdezned, és nem kutakodni. Egyenesebb is igy, mint úgy ahogy neki próbálsz indulni.
2014. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
minek bonyolítod túl a dolgot? elmész hozzá, és megkérdezed tőle.
2014. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Mennek csak mint irtam nem tudom a cimet.

Mielott elment, eleg sokat veszekedtunk, hisztis volt minden zavarta ami az elott nem. Az utolso veszekedesnel nagyon csunyan beszelt es en meg pofoztam, o akkor ki rohant a lakasbol es azota nem lattam es nem is beszeltem vele.

A hetvegen egyik volt munkatarsaval talalkoztam es o mondta.

2014. márc. 4. 10:13
 5/25 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt. Azért ehhez jogod van akármi is történt köztetek.
2014. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

4 eve keresem, de nem talalom!

A szulei be sem engednek a hazukba, nem allnak szoba velem!

Nem tudom hol lakik.

2014. márc. 4. 10:18
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
a dolog érdekessége, hogy ha jók a számaid, akkor a gyereket hivatalosan a te nevedre anyakönyvezték
2014. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%

*A hetvegen egyik volt munkatarsaval talalkoztam es o mondta.



Már megbocsáss, de hogy jössz te ahhoz, hogy egy volt munkatársával az illetőnek, kibeszéld, és ilyen mélységekben beszélj róla?


Van Fb és van bármi más megoldás, ha valakivel akarsz beszélni, mert érdekel valami, nem egy munkatárssal való kibeszélés.

2014. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

Har a nöazert hisztizett mert nala mar elmult a szerelem,es alig varta valami törtenjen hogy elhuzza a csikot.Az a pofon,amit nem kellett volna megtegyel,neki kapora jött.Ha töled van a gyerek,nagy szemtelenseg es pofatlansag hogy eltikolta,marmint a gyerek elött is az ilyen szülö,jobb ha nem irom le.

Nem Mo.-elek,,de itt megadjak a cimet,ha 3 pontos adatot tudok a keresett szemelyröl.Bemesz a nyilvantartasai irodaba,neked feleseged volt,elmondod,meg kellenne adjak a cimet,en elöszörnem rohannak oda,hanem irnak,es ha nem valaszol,egy kis nyomast gyakorolj ra,kerheted az apasagi tesztet,ez nem tudom hogy megy,de erdeklöd meg.

2014. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem az egész kérdésed egy nagy kamu. Nem hiszem, hogy ne tudnál azzal beszélni az illetővel ha akarnál. Bezzeg ahhoz van merszed, hogy kipofázd egy volt kollégájával, ahhoz már nincs, hogy beszélj vele.
2014. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!