Elmondjam, mi a bajom?

Figyelt kérdés

Anyám már nagyon idegesít több dolga miatt, amikor elkezdi, ott hagyom és bemegyek a szobámba, mert nagyon irritáló. Észrevette, hogy valami bajom van vele, és most meg ezért hisztizik nekem, hogy mondjam el.

1,5 éve szintén ilyen szintű bajom volt vele, elmondtam, erre beleverte az arcomat az asztalba, a szám is felrepedt.


Ezek után nem merem neki elmondani, ráadásul már többször is nekem jött, olyankor szerintem elborul az agya. Tényleg nagyon ijesztő.

Viszont képtelen vagyok már elviselni azokat a dolgait, nem bírom végighallgatni már, muszáj ott hagynom.


2014. márc. 1. 12:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolga a 4 óra munka (milyen szerencsés!) és a házimunka.

A tiéd meg a tanulás, felnövés.

Oké, segíteni lehet és kell is.

Hallgasd végig, magadban rántsd meg a vállad és ne vedd magadra amit neked mond (amőgy se érdekli).

Ennyit tehetsz. Ha felhúzod magad, kiborulsz, akkor ő igazi célt ér, mivel érzelmileg akar téged magához láncolni, és benned sajnálatot, együttérzést kelteni. Erre semmi szükség.

2014. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De tudod amikor 5 percen már másodjára mondja el a szokásos szöveget, már nem tudom csak megrázni a vállam. És manapság már egyre többet mondja...
2014. márc. 1. 13:18
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem húzom fel magam rajta, nem borulok ki, csak néha már olyan szívesen megmondanám a szemébe, hogy mások bezzeg 8 órát dolgoznak, utána takarítanak, főznek, és nem jár ennyit a szájuk miatta..

Ha ezt elmondanám, szerintem belém is állítaná a kést.

2014. márc. 1. 13:19
 14/21 anonim ***** válasza:
Gondolom apukád nincs veletek....
2014. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De, de őt inkább hagyjuk.
2014. márc. 1. 13:20
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az onertekelese, ezert mondogatja erezteti, hogy o mit meg nem tesz a csaladjaert, es ezert van, hogy ha szembesitened a rideg valosaggal, miszerint masok is ugyanezt csinaljak 8 ora munka mellett, a szavaiddal elve beled allitana a kest. Egy igazi martir jellem, segitseget nem fogad el, de hallgathatod, hogy minden az o dolga, meg milyen faradt, meg nelkule megenne a kosz titeket stb. En is ilyen kozegben nottem fel, elek megvagyok. Igazabol nincs modszered ellene, en 18 evesen elkoltoztem, sparba ejszaka arut toltottem fel, nappal jartam egyetemre, jol tanultam osztondijam volt, 5od magammal laktam egy albiban, nyilvan a panz miatt. Erre en ezt az egy modszert ismerem, koltozz el mihelyst teheted. Ez valtozni nem fog, mert a martirok imadnak martirkodni.
2014. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Anyukádat nem gabriellának hívják? mónika show? bézbóz utõ meg ilyenek?
2014. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem, összekevered a te anyukáddal.


Utolsó előtti: mintha én írtam volna.. ááá..

2014. márc. 1. 13:49
 19/21 anonim ***** válasza:
Szeretlek kerdezo <3
2014. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
na ne már, mekkora hülye válaszolók vannak:)) bézbóz ütő:))
2014. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!