Elmondjam, mi a bajom?

Figyelt kérdés

Anyám már nagyon idegesít több dolga miatt, amikor elkezdi, ott hagyom és bemegyek a szobámba, mert nagyon irritáló. Észrevette, hogy valami bajom van vele, és most meg ezért hisztizik nekem, hogy mondjam el.

1,5 éve szintén ilyen szintű bajom volt vele, elmondtam, erre beleverte az arcomat az asztalba, a szám is felrepedt.


Ezek után nem merem neki elmondani, ráadásul már többször is nekem jött, olyankor szerintem elborul az agya. Tényleg nagyon ijesztő.

Viszont képtelen vagyok már elviselni azokat a dolgait, nem bírom végighallgatni már, muszáj ott hagynom.


2014. márc. 1. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Mi az ami idegesít?
2014. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem szükséges információ ahhoz, hogy megválaszolhasd a kérdésem. :)
2014. márc. 1. 12:53
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát.... talán akkor kéne, mikor màs is van ott, akkor talán nem bánt.
2014. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm szeme láttára csinálta...
2014. márc. 1. 12:59
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Engem sem a beteges kivancsisag hajt, de szerintem is fontos, igy nevtelenul tudni, ahhoz, hogy normalis valaszok szulessenek. Mert nem mindegy, hogy az a bajod, ha rendetlen, vagy az ha nyitott ajtonal szexel, vagy az, hogy iszik, vagy barmi mas. Hiteles es tenyleg segiteni akaro valaszokhoz sajnos kicsit tobb reszlet kell, mert ugye az ordog a reszletekben.....
2014. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fontos információ, nem mindegy, hogy mit mondtál neki, amitől így kibukott :)

Így nem lehet tanácsot adni. Lehet, hogy te voltál vele bunkó. De az is lehet, hogy anyukáddal van valami baj. Ez ebből nem derült ki.

2014. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
En igazabol nem ertem a sztorit. Egyik baratnod szeme lattara csinalta... gondolom szexrol van szo. Es te erre mikor elkezdte bementel a szobadba? Lehet ertetlen vagyok, sot biztos szovegertesi gondjaim vannak, de en ezt nem ertem.
2014. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

1,5 éve annyira megbántott, hogy bementem a szobámba és elsírtam magam. Berontott, normálisan elmondtam, hogy semmibe néz, folyton érezteti velem, hogy nagyon béna vagyok és hasonlók (valami tényleg nagyon bántót mondott akkor), erre kiakadt, hogy én ezt hogy képzelem, stb. Leültünk, megtöröltem a szememet, mondtam, hogy nagyon megbántott, elborult az agya és beleverte a fejemet az asztalba.


Most arról van szó (már kb 4 éve ezt hallgatom, a pohár lassan tele..), hogy folyton sajnáltatja magát és panaszkodik. Úgy csinál, mintha ő annyira megerőltető munkát végezne napi legalább 12 órában, és mi elvárnánk, hogy ragyogjon a ház.

Az igazság meg az, hogy 4 órás irodai munkája van, az ő mániája a takarítás és a mindennapos főzés.

2014. márc. 1. 13:05
 9/21 A kérdező kommentje:

Ki beszélt szexről? Úristen.

A barátnőm előtt verte a fejemet az asztalba.

2014. márc. 1. 13:06
 10/21 A kérdező kommentje:

Ja és persze a segítséget nem fogadja el, mert "úgyis rosszul csinálnátok" és hasonlók.

Ezért is akaszt már ki ennyire ez a panaszkodás és önsajnáltatás. Elkezdi és már fordul fel a gyomrom.


De ezért nem akartam leírni ezt, mert mindjárt jönnek a kötekedések, és ez egy hosszú sztori, pl ez is, hogy miért nem segítünk neki.

2014. márc. 1. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!