Miért ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés
Anyukám nem tud főzni, nagyon kevés étel van amit finoman készít el, ráadásul rengeteget pocsékol, mert legalább 10 éve minden héten ugyan azokat főzi. Ma éppen azon vitáztunk össze, hogy a vasárnapi húslevesből megmaradó húst, mindig megsüti valami zsíros löttyben, sosincs íze, így mindig sok megmarad, és minden héten újra süti a megmaradt húst, és ma már annyira büdös volt a hűtőben, ez a hús, hogy tesómmal nem bírtuk tovább és kidobtuk, és azt mondtuk, hogy nem morogjon, hogy megettük, erre meg az volt a baj. A múlt héten a virslivel volt ez leakciózva vett két kilót, és kértük hogy fagyasszuk le, erre lehülyézett minket, hogy nem tudunk főzni, azt nem lehet fagyasztani (szerinte semmilyen ételt nem lehet, a nyers húson kívül) és az is nyálkás lett és ki kellett dobni, és megint mi voltunk a pazarló szemetek, amiért nem bírtunk annyit megenni pár nap alatt. A pörköltöt nem ismeri, meg egy csomó más kaját sem, valamelyik nap megpróbáltam kedveskedni neki, és amit konyhatechnikán tanultunk, megfőzni, erre elzavart, hogy mit merészelek, hülye vagyok, hogy ilyen baromságot akarok főzni, mert egy ehetetlen szar lesz belőle. Apukám meg semmit nem szól, szerinte mi azért vagyunk ilyenek, mert soha nem voltunk katonák, akkor a cipőtalpat is vígan ennénk. Mi lesz így, már hányingerünk van, ha enni kell, de ha ezt megmondjuk vérig sértődik, ráadásul így én sem tanulok meg soha főzni. Mit csináljak? 16/L
2014. febr. 28. 12:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

:D :D :D Elég vicces szituáció. Suttyomban kellene főznöd, csak magadnak, vagy még max a tesódnak.

Nézd a jó oldalát: elhízni nem fogsz a kajától. :D

2014. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!