Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek azért, hogy a...

Mit tehetek azért, hogy a szüleim ne cseszegessenek a munka miatt?

Figyelt kérdés

A városban ahol lakunk, nem nagyon van munka. Közmunkás nem szeretnék lenni, nem azért tanultam, hogy szemetet szedjek.

Ahhoz, hogy normális állásom legyen, kellene a szakmámban valamennyi év tapasztalat. Amíg nincs munkám, nem lesz tapasztalatom...

Ha esetleg árufeltöltőnek mennék, az nem számítana tapasztalatnak, mert a szakmámhoz semmi köze.

Másik városban is próbálkozom a munkakereséssel, de ott meg helyieket vesznek fel, hogy ne kelljen bérletet fizetniük. :(


A szüleim azt hiszik lusta vagyok dolgozni. A szak amit elvégzek, arra épül egy másik...de az csak március közepén indul.


2014. febr. 24. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha van pénzed, egzisztenciád, el tudod magad tartani, netán be is szállsz az otthoni költségekbe, akkor szerintem sem szép dolog a szüleidtől, hogy cseszegetnek a munka miatt.
2014. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez a probléma, hogy nincs pénzem. Ha lenne már nem laknék itthon. :(
2014. febr. 24. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Szóval a szüleidet pumpolod.

Értem...

2014. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, lakhatnék az utcán is. Hogy erre nem gondoltam....?


Ha te pumpolásnak hívod, hogy segítenek amíg a saját lábamra nem tudok állni, az a te szegénységed. :)

2014. febr. 24. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

mit tanulsz?


valszeg nem azért akarják, hogy dolgozz, mert annyira szemetek lennének, hanem egyrészt vagy nem végtelen az ő anyagi forrásuk se, másrészt szeretnék ha megtanulnád a pénz és munka értékét.


Dolgozni amúgy lehet suli mellett is.

2014. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy suli mellett lehet dolgozni.

Elküldtem több, mint 60 önéletrajzot. Minden ismerőst megkértem, segítsenek.

Mindenhol azt mondják, nincs szakmai tapasztalatom, nagyon sajnálják.

Pénzügyi és szánviteli ügyintéző...



Én is nagyon-nagyon-nagyon szeretnék dolgozni! De ha nem kapok munkát, akkor nem tudok dolgozni.

2014. febr. 24. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem azért, de addig amíg, nem találsz a szakmádba vágót addig, még az árú feltöltés is legalább pénzhez juttatna. Nem onnan kell nyugdíjba menned. Tudod ha elmész dolgozni még árú feltöltőnek is pont 70000-rel fogsz többet keresni mint most, pénzed is lesz, és még a szüleid se cseszegetnek.
2014. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oda is jelentkeztem, azt mondták, majd értesítenek.

Takarítói állásra is jelentkeztem a szállodába, onnan is válaszra várok.

2014. febr. 24. 18:17
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
És a szemétszedéssel mi a helyzet?
2014. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Es ilyenkor hagyjuk el az orszagot.


2 diplomammal 8 honap alatt nem talaltam semmi megfelelo munkat pesten. Akkor jottem ki londonba takaritani szallodaba. Most a megelhetesemen felul marad kb 180 ezer forintom minden honapban, amit vagy elszorakozok, vagy megsporolok.

2014. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!