Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig birom még igy velük?

Imsexy kérdése:

Meddig birom még igy velük?

Figyelt kérdés

Helloka.


Az a helyzet hogy 17 majdnem 18 évesen megismertem az első szerelmemet. Fél év után meg is volt az első alkalom vele. Irtora szeretjük egymást. Most már több mint 2 éve együtt vagyunk. szóval pár nap múlva leszek 20eves. Még anyunal élek. Fiummal irtora szeretjük egymást. Minden nap találkozunk már a kapcsolatunk eleje óta. S megvagyunk nagyon jól. Persze mindketten nagyon féltékenyek vagyunk ezért van vita de vita után max. 1nappal minden szupi. Szóval megbeszéljuk :)

Apum s bátyám nem élnek velünk külföldön.

Anyummal s tesommal élek itt.

Nem is lenne gond a szüleimnek csak: Már kapcsolatunk elejétől titokban vagyunk együtt. Ő családja nem tud rólunk. S családom nem tudja elfogadni hogy ő moslem. Apum is majdnem minden nap emlékeztet arra hogy mikor ismerem meg a szüleit végre. Tudom most jonnek azok a beszolasok hogy: "miért vagy ilyen naiv?? Szakits vele". Az ilyesmikre nen is fogok válaszolni.


Bátyám az egyetlen aki a legjobban elfogadja. Aminek irtora örülök.

Tudom hogy csak a legjobbat akarják nekem de 20 evesen vagyok elég felnőtt s tudom mi a jó nekem.

A fium pedig tényleg szeret. Nap mint nap bebizonyitja. Veszekszik a családjával "miattam" csakhogy láthatjuk egymást. Mert családja is kérdezi hogy hova megy mindig minden nap. Szóval a családja totál szigorú :(


A kérdésem az lenne hogy: ti hogy birnatok az ilyesmit? Mármint hogy a család is ellenetek "dolgozik" :( Azt hogy a fiummal titokban járunk azt már megszoktam. Ezért nem szakitanak sosem vele!!!



Köszi hogyha értelmesen válaszoltok :) üdv



2014. febr. 21. 10:39
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ha a barátod valóban szeret, akkor vele kell megbeszélned. Ő már nagykorú? Mert ha nem, akkor meg kell várni, hogy betöltse a 21. vagy egyes országokban a 24. évet, addig titokban találkozhattok. Ha nagykorú, akkor neki kell dönteni, hogy a családját választja vagy téged, és ketten önállóan kezdtek egy saját életet, lehetőleg nem abban a városban vagy országban ahol az ő családja elérhet benneteket. Ez elég nehéz, de nem lehetetlen. Ha igazán szeret, akkor észreveszi hogy gyötrődsz a titkolódzás, a bizonytalanság miatt és segít rendezni a kettőtök viszonyát ország-világ előtt. Két év nagyon sok, ezalatt el kellett hogy döntse. Azt látom hogy te komolyan gondolod, és mindent feladnál érte. Talán a muszlim hitre is áttérnél, ezt is a fiú kell hogy megbeszélje a családjával, hogy akkor elfogadnak-e. Itt most neki kell dönteni. Ha nem dönt, és továbbra is bizonytalanságban tart, akkor nem szeret úgy ahogy te őt, és jobban teszed ha elszakadsz tőle és a saját jövődet építgeted: szakma, tanulás, stb.... Ajánlom hogy olvasd el a Koránt, magyarul is elérhető. Ott olvashatod milyen jogai vannak egy nőnek, és mi a véleményük a más vallású emberekről. Ezek után eldöntheted, hogy akarsz-e ehhez a kultúrához kapcsolódni, ami egy szép ősi kultúra, csak ők maguk rekesztenek ki belőle minket, mint "hitetleneket, gyaúrokat". A saját eszedre hallgass. Neki nagyon egyszerű a családra hivatkozni, hogy nem engedik el, miközben talán máshova megy, más programja van. De lehet hogy tényleg nem engedik el. Akkor valószínűleg nem nagykorú, és ezt meg kell várni.
2014. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!