Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig birom még igy velük?

Imsexy kérdése:

Meddig birom még igy velük?

Figyelt kérdés

Helloka.


Az a helyzet hogy 17 majdnem 18 évesen megismertem az első szerelmemet. Fél év után meg is volt az első alkalom vele. Irtora szeretjük egymást. Most már több mint 2 éve együtt vagyunk. szóval pár nap múlva leszek 20eves. Még anyunal élek. Fiummal irtora szeretjük egymást. Minden nap találkozunk már a kapcsolatunk eleje óta. S megvagyunk nagyon jól. Persze mindketten nagyon féltékenyek vagyunk ezért van vita de vita után max. 1nappal minden szupi. Szóval megbeszéljuk :)

Apum s bátyám nem élnek velünk külföldön.

Anyummal s tesommal élek itt.

Nem is lenne gond a szüleimnek csak: Már kapcsolatunk elejétől titokban vagyunk együtt. Ő családja nem tud rólunk. S családom nem tudja elfogadni hogy ő moslem. Apum is majdnem minden nap emlékeztet arra hogy mikor ismerem meg a szüleit végre. Tudom most jonnek azok a beszolasok hogy: "miért vagy ilyen naiv?? Szakits vele". Az ilyesmikre nen is fogok válaszolni.


Bátyám az egyetlen aki a legjobban elfogadja. Aminek irtora örülök.

Tudom hogy csak a legjobbat akarják nekem de 20 evesen vagyok elég felnőtt s tudom mi a jó nekem.

A fium pedig tényleg szeret. Nap mint nap bebizonyitja. Veszekszik a családjával "miattam" csakhogy láthatjuk egymást. Mert családja is kérdezi hogy hova megy mindig minden nap. Szóval a családja totál szigorú :(


A kérdésem az lenne hogy: ti hogy birnatok az ilyesmit? Mármint hogy a család is ellenetek "dolgozik" :( Azt hogy a fiummal titokban járunk azt már megszoktam. Ezért nem szakitanak sosem vele!!!



Köszi hogyha értelmesen válaszoltok :) üdv



2014. febr. 21. 10:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, ez a válasz nem feltétlenül lesz hasznos, de erre a mondatodra mindenképp szeretnék reagálni:


"Tudom hogy csak a legjobbat akarják nekem de 20 evesen vagyok elég felnőtt s tudom mi a jó nekem."


Szóval, szerintem épp ez a mondatod bizonyítja, hogy még nem vagy elég felnőtt. Ha elég élettapasztalatod lenne, akkor tudnád, hogy sokan még 40-50 évesen sem tudják, mi a jó nekik, csak azt hiszik. Én is csak így 30 körül jöttem rá erre. Én például még 24-25 évesen is csináltam orbitális nagy hülyeségeket, amit a mai eszemmel már nem tennék, de akkor tutibiztos voltam benne, hogy az úgy jó lesz nekem.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te most épp hülyeséget csinálsz, ne érts félre. :) És megbántani sem akartalak, csak ez így eszembe jutott.

2014. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem fogad el benneteket a család?
2014. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg nem megbántani akarlak, de 20 évesen érthetetlenül írsz.

Amúgy mi az a " ő moslem" ????? Moslék?? vagy muszlin??? egyszerűen nem jövök rá..

De mindegy. Végül is értelmi szinten egy helyen lehettek, így nem hiszem, hogy későbbiekben ez gondot okoz majd neked. Majd a moslem? elrabol, gyorsan egybekeltek, és a szülők morognak, de csöndben lesznek..

2014. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
isten nyugosztaljon
2014. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Komolyan mondom a második irtóra szeretjük egymást után nem sok kedvem volt végigolvasni.
2014. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Vedd fel a muzulmán vallást, akkor szerintem elfogadnak...
2014. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy a korodat tekintve még nem vagy felnőtt s talán nem is tanulmányoztad eléggé a muszlim vallást, illetve a muszlimoknak más vallás irányában megnyilvánuló, vallási alapon nyugvó intoleranciáját. Ez nem Romeo és Júlia története, ahol csupán személyes családi konfliktus van, ez évszázados, az emberekbe, emberi közösségekbe, szokásrendszerekbe épült viselkedési formák ellentéte. Készüljetek fel arra, hogy csak akkor maradtok együtt, ha mindkét oldalon elszakítjátok a szálakat, de akkor tényleg egyedül maradtok. Márpedig a családi kötelékek megszakítása több szempontból sem előnyös. Nem tudhatod, hogy a muszlim fiúnak milyen érzései vannak erről, milyen anyagi háttér van, amire alapozódhat a további élet akár itt, akár máshol. Ha utánanézel, utána olvasol, érdekes élettörténetekkel találkozhatsz. Az esetek túlnyomó többségében a lány (nő) az, akinek magasra szökő szenvedélye lehet ugyan eget-földet megmozgató erő, de amikor az arab országba visszatelepülve a szó szoros értelmében eladják egy kecskéért, mert ott az a szokás, akkor hirtelen leesik a hályog a szeméről (későn).
2014. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasid?Ennyi idõ után még be sem mutatott a szüleinek, helyesebben nem tudnak rólad?Nem gondolod,hogy ez furcsa egy kicsit?Lehet nõs a pasid, és randizik veled titokban!Nyisd ki a szemeidet alaposan, mert rá fogsz fizetni, a szüleidre meg jobb,ha hallgatni fogsz!
2014. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"Eladják egy kecskéért"ne irj már ekkora hülyeséget!
2014. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Bocsi ha érdekesen irok, csak már több éve külföldön élek s nem sokat beszélek magyarul.
2014. febr. 21. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!