Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom tovább velük, mit...

Nem bírom tovább velük, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nagy szükségem lenne arra, hogy anyával megtudjak beszélni mindent és, hogy mellettem legyen. De már tönkrement a kapcsolatunk kb. egy éve és semmit nem tudok vele megbeszélni, folyton kiabál már meg sem merek mozdulni mert egyből azt mondja riszálom magam és beszól.. Nyáron megakart ölni. Szó szerint. Van egy barátnőm aki nagyon sok mindenbe segít sok mindent megtudok vele beszélni négy évvel idősebb nagyon jól érzem magam hogy ő van nekem és az anyukája.. Az anyukáján is kimondhatatlanul sokat kacagok. És most tőle is elakar tiltani. Persze ezt meg apa mondta. Kiidegelnek, és anyáról lesugárzik hogy bátyámat három ezerszer jobban szereti mint engem..be is vallotta.. de nekem szükségem van egy normális anyára. Így nem bírom-

2014. jan. 13. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
14 évesen nehéz eldönteni azt, hogy az anyukád milyen valójában, jobb esetben nem akar rosszat neked csak vannak bizonyos elvárásai veled szemben, anyukádnak még az a kötelessége, hogy neveljen téged. Ha tényleg nem normális, akkor viszont neked kell elfogadni azt, hogy ő ilyen és próbálj sokat lenni a "pótanyukáddal", barátnőddel.
2014. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de hogy ha elakarnak tiltani?:(
2014. jan. 13. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkoriban nekem is voltak ezek a küzdelmeim.. ennek 4 éve már,18 vagyok.Megsínylettem ezeket a dolgokat én is,de próbálok olyan idősebb nőkkel lenni,akik anyatípusúak.Sajnos tanárban találom meg leginkább az anyatípust.. és most a matektanárom ilyen.. ő 45 éves,és nagyon szeretem..:)

Legyél sokat a pótanyukáddal,illetve próbáld meg azt,hogy anyuddal ketten valahogy barátnők legyenek,vagy legalább egyszer-kétszer elbeszélgessenek.Én ezt akkoriban nem próbáltam,nem tudtam összetartani őket.(A régi barátnőjével),úgyhogy nem is törődnek egymással..:(

Úgyhogy mondom,most a matektanárommal szoktam beszélgetni életem fontosabb kérdéseiről.

18/L

2014. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tiltott még el, és ha anyud tényleg zakkant, akkor apád se fogja engedni, hogy eltiltson.
2014. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj be a gyámhatóságra és tegyél panaszt.. Eljárás fog indulni a szüleid ellen, lehet, h te normális nevelőszülőkhöz kerülnél..
2014. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mibe ment tönkre a kapcsolatotok?
2014. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
költözz el egy időre a barátnődhöz biztos megengedi 1-2hétre hátha anyukád megváltozik ,sokk sikert :) 19F
2014. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de elkerülni nem akarok.

anya pánikbeteg nem tudom milyen depresszióval, és ugye nagyon sokáig kórházba volt és egyedül laktam tesómmal mert apám külföldön dolgozott /dolgozik. Megcsináltam én a dolgom de nekem ugye azt akkor nehéz volt feldolgoznom.. és eljártam gyakran a haverokkal ide oda addig sem kellett itthon ülnöm. De ez a pletykás falu elkezdte pletykálni h így iszok úgy iszok ilyen rossz vagyok olyan rossz. Jó erre nem hederített semmit..

De aztán ilyen érzelem ölő gyógyszereket kapott és furcsán viselkedett hangulat ingadozásai voltak én meg ugye nem nagyon tudtam ezt viselni.Persze melette álltam volna de egy utolsó kutyaként beszélt velem , voltak pillanatai mikor éppen megölni akart..

2014. jan. 13. 18:03
 9/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok, anyám engedélye nélkül nem költözhetek. :/
2014. jan. 13. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked ilyen fiatal korodban is meg kell értened, hogy anyukád a sok gondja miatt, lehet, hogy hülyeségeket beszél, tudom, hogy ezt nehéz megérteni, nekem is az volt, amikor annyi idős voltam, mint te. Igyekezz nem felidegesíteni őt, jól tanulni, a saját érdekedben, és sokat lenni a barátnőddel. Az apukáddal pedig beszélj, hogy beszélje meg anyáddal, hogy ne tiltson el tőle.
2014. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!