Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig birom még igy velük?

Imsexy kérdése:

Meddig birom még igy velük?

Figyelt kérdés

Helloka.


Az a helyzet hogy 17 majdnem 18 évesen megismertem az első szerelmemet. Fél év után meg is volt az első alkalom vele. Irtora szeretjük egymást. Most már több mint 2 éve együtt vagyunk. szóval pár nap múlva leszek 20eves. Még anyunal élek. Fiummal irtora szeretjük egymást. Minden nap találkozunk már a kapcsolatunk eleje óta. S megvagyunk nagyon jól. Persze mindketten nagyon féltékenyek vagyunk ezért van vita de vita után max. 1nappal minden szupi. Szóval megbeszéljuk :)

Apum s bátyám nem élnek velünk külföldön.

Anyummal s tesommal élek itt.

Nem is lenne gond a szüleimnek csak: Már kapcsolatunk elejétől titokban vagyunk együtt. Ő családja nem tud rólunk. S családom nem tudja elfogadni hogy ő moslem. Apum is majdnem minden nap emlékeztet arra hogy mikor ismerem meg a szüleit végre. Tudom most jonnek azok a beszolasok hogy: "miért vagy ilyen naiv?? Szakits vele". Az ilyesmikre nen is fogok válaszolni.


Bátyám az egyetlen aki a legjobban elfogadja. Aminek irtora örülök.

Tudom hogy csak a legjobbat akarják nekem de 20 evesen vagyok elég felnőtt s tudom mi a jó nekem.

A fium pedig tényleg szeret. Nap mint nap bebizonyitja. Veszekszik a családjával "miattam" csakhogy láthatjuk egymást. Mert családja is kérdezi hogy hova megy mindig minden nap. Szóval a családja totál szigorú :(


A kérdésem az lenne hogy: ti hogy birnatok az ilyesmit? Mármint hogy a család is ellenetek "dolgozik" :( Azt hogy a fiummal titokban járunk azt már megszoktam. Ezért nem szakitanak sosem vele!!!



Köszi hogyha értelmesen válaszoltok :) üdv



2014. febr. 21. 10:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ő családja nem tud rólunk."


"A fium pedig tényleg szeret. Nap mint nap bebizonyitja. Veszekszik a családjával "miattam" csakhogy láthatjuk egymást."


Feloldanád az ellentmondást?

2014. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Na pont ezt akartam írni én is amit a 11-es válaszoló.

Kissé belekavarodtál a kamu kérdés kiírásába kérdező!


A kérdésedre amúgy a válaszom,úgy bírom az ilyesmit,hogy nem állok össze muszlim pasival!

2014. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez nem kifogás,nekem a 13 éves húgom jobban fejezi ki magát. Amúgy,ha annyi mindent megbeszéltek,ezt miért nem? Mármint,hogy miért nem mutat be a családjának.
2014. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk mi az a moslem!!
2014. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

muszlimot jelent :)


De vajon hova lett a kérdező?

2014. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

itt vagyok. csak nem ülök egész nap a gép előtt mint egyesek itt :D

igen muszlimot jelent.

Ugy értem hogy minden nap veszekszik a csaladjával csak azért hogy kibirjon jönni. Családja azt gondolja hogy a barátaival van azért irtam a "miattam" szót igy mint most.

2014. febr. 21. 20:50
 17/21 anonim ***** válasza:

A különböző kultúrák nehezen tudnak keveredni. Más hagyományok, más szokások. A Rómeó és Júlia történeket nem szoktak jól végződni.

Az, hogy 2 év alatt nem sikerült elfogadtatni egyik családban sem, az mégiscsak jelzésértékű.

Én biztosan nem tudnék titkos párkapcsolatban élni. Vagy felvállalnám a család előtt, vagy ha nem tudom felvállalni, akkor valójában én sem vagyok biztos a kapcsolatban, és így nincs értelme.

2014. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De vannak elég sokan akiknél működött a muszlim-kereszteny kapcsolat. S igen, olvastam a neten a vallásról meg ő is meselget nap mint nap. "A lányom nélkül soha" filmet is láttam már Betty Mahmoudrol. De nem mindegyik muszlim egyforma!
2014. febr. 21. 21:00
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek én is ilyen családot, a párom unokahúga is most házasodik egy muszlim férfivel, de ott mindkét család támogatja őket, titeket pedig nem.

Kitarthatsz mellette, de nem lesz egyszerű. És mérgezheti is a kapcsolatot

2014. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

bátyám támogat bennünket. ma letisztaztuk ezt :) szoval mégis valaki.

apum volt nálunk külföldön s megismerte a barátomat. Aztmondta rendesnek tűnik. kedves.

De ő is félt, amit megértek.


Tudom hogy nem lesz egyszerű, eddig sem volt az. de már hozzá szoktam. Mármint megszoktam. :)

2014. febr. 21. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!