Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kapok elég szeretetet a...

Nem kapok elég szeretetet a szüleimtől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3man vagyunk testvérek, én vagyok a középső. Bármit csinálok az rossz, az én sikereim sohasem fontosak mindigcsak egy "na az jó"-val le van rendezve. Soha nem mehetek sehova sem ezért nagyon barátaim sincsenek. Másik 2 testvéremmel mindig kedvesek velem meg mindig kiabálnak szitkozódnak. Kezdem már nagyon feleslegesnek érezni magamat itthon. Sokszor érzem azt, hogy én csak egy teher vagyok számukra. Mi tévő legyek? :( 18/F

#jnnk
2014. febr. 15. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb középső így érzi. Mert a kicsit azt még szeretgetni kell, a legnagyobbat meg már felnőttszámba venni, a középső meg olyan köztes. Nem a szeretet több vagy kevesebb, csak más.
2014. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gömbicica ***** válasza:

hülye egy világot élünk.

akit szeretnek, annak terhes.

akit "nem szeretnek", annak pedig hiányzik(((((

talán a két testvér leányzó.

Attól, hogy mellőzöttnek érzed magad és szeretetlennek, attól még lehetsz nagyszerü ember.

Hogy miért kiabálnak szitkozódnak Veled? jó kérdés(

Tanulsz vagy már dolgozol?

MEGJEGYZEM SENKI SEM FELESLEGES EMBER, AKI MEGSZÜLETETT!!!!Ilyet ne is mondj!

2014. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még tanulok és érettségi előtt állok, és mind2 testvérem fiú. 23 és 8 évesek
2014. febr. 15. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sokszor én is így érzek sajnos! :(

17L

2014. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gömbicica ***** válasza:

Érettségi előtt egy lépéssel nehogy leengedj!!!!!!

Bár, ha az ember lelkileg rossz passzban van, akkor tanulni is nehezebb((((

Az, hogy nincsenek barátaid az egy dolog. De hogy soha nem mehetsz sehová???? Nem is értem a szüleidet((((


Nem hinném, hogy teher vagy, lehet, csak problémáik vannak. nem?


Hogy csak Veled kiabálnának, lehet, hogy csak Te érzed igy. Nem egyszerü felállás.


Nekem két fiam van, de nem emlékszem, hogy ilyen módon különbséget tettem volna köztük.

Ha hülyeséget csinált bármelyik letoltam, de ha jót, akkor dicsértem. Ez a mai napig igy van, pedig már felnőttek!! Van, hogy büszke vagyok Rájuk, de van hogy megmondom, hogy nem igazán tetszik amit csinál.....


Valahogy "ki kellene huzni" a szüleidből, hogy miért ilyenek.


Sok sikert az érettségihez!!!! üdv. Edit.

2014. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen Edit :)
2014. febr. 16. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!