Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék kikönyörögni a...

Hogyan tudnék kikönyörögni a szüleimtől egy számítógépet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem mondtál sok infót.

Mert nem mindegy, hogy miért nem kapsz számítógépet. Ha nincs rávalójuk, akkor sehogy nem fogod kikönyörögni, mert a nincsből nem lehet számítógépet venni.

Ha olyanok a jegyeid, vagy a viselkedésed, hogy azért nem kapsz, akkor az is érthető, tanulj jobban, viselkedj rendesen és ha látják, hogy igyekszel, akkor valószínűleg előbb-utóbb meg fogod kapni.

Szóval kevés az infó tényleg, hogy így tanácsot lehessen adni.

2014. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz meg érte. Ennél tényleg nincsen jobb tanács.
2014. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Anya, apa van pénzem egy számítógépre, összegyűjtöttem, azt nem várnám el tőletek hogy ti fizessétek.
2014. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Kitartóan emlegetnéd, hogy szeretnél egy számítógépet. Ha van net előfizetésetek, megfelelsz a szüleid elvárásainak, egyszer csak megkaphatod.
2014. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Igaza van itt sokmindenkkinek nekem is ciki nem ciki 25 éves koromra vettem egy laptopot anyu segitségével mert sajnos nem volt normális munkahelyem mondjuk ennek a hátránya is megvolt mert info orán nem tudtam a dolgokat ugy mint mások nekem ha gyerekem lesz igyekszem minél hamarabb megadni ezt neki .
2014. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
dolgozz meg érte.
2014. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
és most hogy írtál? ha annyira rossz körülmények közt éltek, hogy nincs se számítógép se internet, akkor okos telefonra se telik, meg arra internet.
2014. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló most éppen az unokatestvéreimnél vagyok de egyébként csak matekból vagyok 4-es minden másból 5-ös kítűnő a magatartásom de miért?hát mert szígorúak velem.és mivel szígórúak ezért nem vesznek számítógépet se laptopot és még egy okostelefonom sincs pedig már minden oszálytársamnak az van nekem a nagyi GOMBOS telója jutott és zsebpénzt nem adnak amúgy 15éves lány vagyok
2014. febr. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!