Én voltam a szemét?

Figyelt kérdés

Apám összeszedett egy nőt, a közös ismerősünk barátnőjét. Csak ilyen "alkalmi" a kapcsolat, néha elvannak, aztán ennyi. Születésnapi bulija volt édesapámnak, ahova ő is jött. Buli előtt hív, hogy szóljak apámnak, hogy őt most azonnal el kell hozni, mert ő kajával nem buszozik. Nehéz volt tartanom magam, hogy ne küldjem el nagyon csúnya helyekre. Mivel apu már ivott, ezért nekem kellett elhozni.. Jó, megérkeztem, leparkoltam, felmentem. Kiderült hogy ő még el se készült, szóval addig a lányával beszélgettem, lényegében mostohahúgom, 15 éves. (Remélem nem olyan lesz mint az anyja.) Jó, elkészült, lemegyünk, már be is sötétedett.. Véletlenül egy másik ugyanolyan kocsihoz mentem oda, erre: Dehát ez nem is a tiéd, ezt nem a ragasztó tartja egyben! -Próbált humorizálni kicsit..- Mondtam neki hogy nem jókedvemből jöttem érte. Jó, elindulunk, menet közben átment oktatóba: Ne húzasd! Válts fel! Autó! Még egy! Miért vezetsz úgy, mint egy állat? Aztán elegem lett, és azt mondtam, hogy akár mehet busszal is, ha nem tetszik valami, szívesen kirakom a sz@rjaival együtt. Ezen besértődött, aztán kiszínezve előadta faternak, aki meg lecseszett a buli után.. Én meg megmondtam hogy csak miatta nem küldtem még el a jó k***a anyjába ezt a szőke génhulladékot.. Buta, és a nevetésétől a falat kaparom.

Tisztázzuk: Az autómat nem a ragasztószalag tartja egyben. Kicsit leszakadt a lökhárító alja, mert nem vettem észre egy tönköt. Azóta csak megragasztottam, majd kicseréltetem.

Nem úgy vezetek mint egy állat. Igaz, elég dinamikusan megyek, és ha lehet, akkor nyomom is neki, valamint nem 10-el kanyarodok, hanem úgy hogy azért élvezetes legyen, és nem monoton kocsikázás. De még a biztonságos szinten maradok, aki eddig mellettem ült, mindenkinek tetszett a stílusom. Most akkor tényleg én voltam a köcsög, hogy ezt mondtam hogy akár mehet busszal is? Mert apukám irtózatosan lecseszett, pedig úgy érzem hogy 18 évesen nem a nőjét kéne fuvaroznom. Nem értem.


2014. febr. 6. 22:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem a ragasztó tartja egyben.:) 2 ragasztócsík van ott, hogy ne lifegjen a koptató. Szerintem emberi dolog tévedni, amikor egymás mögött két ugyanolyan autó áll. Másik fele indultam, bumm, tragédia.
2014. febr. 6. 23:35
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

Elhiszem, hogy haragszol erre a nőre. (Ha tényleg olyan hisztérika, mint amilyennek leírtad, akkor van is rá okod) Viszont azt tegyük hozzá, hogy ha a szüleidnek olyan nagyon erős, stabil lett volna a házassága, akkor jöhetett volna apukádhoz maga Szűz Mária is, neki sem mondott volna igent és hagyta volna ott anyukádat...

Valahol megértelek, mert biztos nem egyszerű feldolgozni a szüleid válását, de ne csak a nő legyen a hibás, mert azért ehhez erősen kellett apukád is...

Az meg, hogy anyukáddal meg tesóddal megromlott a kapcsolatod, nem értem hogyan kapcsolódik ehhez a nőhöz. Úgy értem, apukád barátnőjének semmi köze anyukádhoz (gondolom én...), szerintem pisztolyt sem tartott a fejedhez, hogy vesszetek össze anyukáddal...

Nem lesz egyszerű időszak ez neked.. de próbáld meg megemészteni, hogy a szüleid már külön mentek, és ezáltal új kapcsolatot fognak létesíteni más férfival/nővel...

2014. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
saját erőből? na azt hogy? milyen munka az amivel 18 évesen már audival járhat az ember?
2014. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarok semmi mást írni, csak annyit, ami örök szabály:

"Kuka utas vésd azt észbe, ne szólj bele a vezetésbe."

2014. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Bátyám is "dinamikusan" vezet. Kb. annyira, hogy neki mondania sem kell, hogy menjünk inkább busszal, mert tényleg inkább busszal megyünk.


Tudom, ganéj dolog volt beleszólnia, hogyan válts, de egy kicsit gondold át a vezetési technikád. Biztos mindenki annnnnnyira szereti? Én azt szeretem aki biztonságosan vezet, nem aki rodeózik, és a környezetem nagy része is.


Szerintem ILLIK a sofőrnek alkalmazkodnia, főleg ha valakinek halálfélelme van mellette.

2014. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%

a "semmiböl" sokan bukkanhatnak fel, de attol még nem tudnak szétbarmolni egy családot... csak akkor ha már elötte is szar volt a helyzet.. amiröl valoszinüleg nem tudtál.

az én bátyám is igy vezet, késön vált, tépi az autot..uhgy kanyarodik, hogy a csomagtartoban döl minden... jol irták, hogy 18 évesen nincs tapasztalatod.

2014. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező, 18 éves vagy, felnőtt embernek tartod magad, a leírásodból, az önerőd fitogtatva és a rutinodat.

Akkor viselkedj is így!

Oké, lehet, hogy igazad van és nem volt túl kedves a nő veled, de te sem!

És ha azt szeretnéd, hogy felnőttként kezeljenek, viselkedj is így!

Az apukád boldogságára gondolj és arra, hogy ő ezt a "génhulladékot" választotta, legyél annyira érett, hogy ha nem is szereted, elfogadod!


Ez az élet rendje, nem lehet minden ellen harcolni, illetve lehet, de ezzel a szeretteidnek teszel rosszat!


Hibáztatni bárkit is felesleges, nem voltál még házas, nem volt még több éves kapcsolatod, nem tudhatod, hogy azok igen is szörnyen tudnak alakulni és néha ez a legjobb megoldás. És pont!

2014. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Szerintem ILLIK a sofőrnek alkalmazkodnia, főleg ha valakinek halálfélelme van mellette.

-Ez igaz. Csak unom, hogy mindig őt kell fuvarozni, ezért még rá is teszek sokszor egy lapáttal. És folyton belepofázik mindenbe, nem csak a vezetésbe. Azt hiszi hogy az anyám lett, és az egész életembe, minden dologba beleszól. Eleinte próbáltam vele megbékélni, de lehetetlen. Amúgy mindenkitől aki ismeri, azt hallom hogy milyen fárasztó/buta/idegesítő, szóval nem csak velem van a gáz szerintem.


Na akkor leírom. Tény hogy nagyon megromlott a házasságuk, de pont azon voltak hogy megmentsék, és nagyon jó úton haladtak ez felé. Csak aztán jött Ő, és borult minden.

Ez a másik dolog, amiért ki nem állhatom: Anyámmal és bátyámmal azért romlott meg a kapcsolatom, mert ez a nő behazudta anyámnak, hogy én gyűlölöm, és őt választotta. Eleinte még jó kapcsolatban voltak muterral, elfogadta anyám hogy nem lehet már együtt élni -pedig lehetett volna, mert nagyon jó úton voltak ahhoz, hogy újra egymásba szeressenek- Aztán ez a szőke azt hazudta anyámnak, hogy engem ő nem érdekel, és gyűlölöm. Utána anyám felhív, hogy ez tényleg így van-e. Mivel csak annyit kérdezett hogy "ez" így van-e, azt hittem hogy az elvesztett telefonomat kérdezi, azt feleltem hogy igen. Itt beszéltünk utoljára, el se tudom érni.:(

Szóval kapásból tudok mondani pár dolgot hogy miért gyűlölhetem.

Igen, saját erőből. Ugye a korábbi írásomból lejött hogy autómániás vagyok, 12 éves korom óta megszállottan gyűjtöttem a kis perselyembe.:D Nagyon csinos összeg jött be. Jó, nem teljesen saját erő, mert ebben egy elég szép ballagási pénz is benne volt, valamint egy 300 ezer Forintos kölcsön apukámtól, de ezt azóta visszaadtam. Aztán 16 évesen elkezdtem dolgozni, plusz mellé volt pár okosságom is, így 18 éves korom előtt összejött 1,7 millió Forint, ami az autóm ára. Most lesz fél éve, hogy nálam van.:)

Nincs halálfélelme senkinek mellettem! Nem életveszélyes streetracer vagyok, hanem próbálok egy kis tempót is belevinni az autózásba. Szóval nem kilinccsel előre kanyarodok ki az utcából, és 50-es táblánál se megyek 80-nal, hanem betartom a korlátozást. Mivel nekem a nyomaték a mániám, és mivel dízel az autó, ezért úgy szoktam menni hogy érezzem azt, ami abból a nagy fémtömbből jön, elölről.

Csak apukám miatt nem mondtam még neki semmi olyat, amit nem kéne.

2014. febr. 7. 11:10
 19/20 anonim ***** válasza:

Sajnos éretlen vagy!

Attól, hogy kívülről azt láttad, megoldódni látszik a házasságuk, közel sem biztos! Sőt, ezek szerint nem! Erről szintén nem csak a nő tehet, hanem anyukád és apukád, ezért kár utálnod, ez gyerekes!


Ne haragudj, hogy ezt írom, de édesanyád miért nem akarja tisztázni veled a helyzetet? Ha nem áll veled szóba, honnan tudod, hogy a "génhulladék" ezt mondta neki?

Neki nem hiányzol? Ő nem akarja veled megbeszélni?

Érthetetlen az egész sztori!

2014. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy senkit nem érdekel milyen az autód és hogy vezetsz, ne haragudj! De nem ebben kérted a segítségünket!
2014. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!