Én voltam a szemét?

Figyelt kérdés

Apám összeszedett egy nőt, a közös ismerősünk barátnőjét. Csak ilyen "alkalmi" a kapcsolat, néha elvannak, aztán ennyi. Születésnapi bulija volt édesapámnak, ahova ő is jött. Buli előtt hív, hogy szóljak apámnak, hogy őt most azonnal el kell hozni, mert ő kajával nem buszozik. Nehéz volt tartanom magam, hogy ne küldjem el nagyon csúnya helyekre. Mivel apu már ivott, ezért nekem kellett elhozni.. Jó, megérkeztem, leparkoltam, felmentem. Kiderült hogy ő még el se készült, szóval addig a lányával beszélgettem, lényegében mostohahúgom, 15 éves. (Remélem nem olyan lesz mint az anyja.) Jó, elkészült, lemegyünk, már be is sötétedett.. Véletlenül egy másik ugyanolyan kocsihoz mentem oda, erre: Dehát ez nem is a tiéd, ezt nem a ragasztó tartja egyben! -Próbált humorizálni kicsit..- Mondtam neki hogy nem jókedvemből jöttem érte. Jó, elindulunk, menet közben átment oktatóba: Ne húzasd! Válts fel! Autó! Még egy! Miért vezetsz úgy, mint egy állat? Aztán elegem lett, és azt mondtam, hogy akár mehet busszal is, ha nem tetszik valami, szívesen kirakom a sz@rjaival együtt. Ezen besértődött, aztán kiszínezve előadta faternak, aki meg lecseszett a buli után.. Én meg megmondtam hogy csak miatta nem küldtem még el a jó k***a anyjába ezt a szőke génhulladékot.. Buta, és a nevetésétől a falat kaparom.

Tisztázzuk: Az autómat nem a ragasztószalag tartja egyben. Kicsit leszakadt a lökhárító alja, mert nem vettem észre egy tönköt. Azóta csak megragasztottam, majd kicseréltetem.

Nem úgy vezetek mint egy állat. Igaz, elég dinamikusan megyek, és ha lehet, akkor nyomom is neki, valamint nem 10-el kanyarodok, hanem úgy hogy azért élvezetes legyen, és nem monoton kocsikázás. De még a biztonságos szinten maradok, aki eddig mellettem ült, mindenkinek tetszett a stílusom. Most akkor tényleg én voltam a köcsög, hogy ezt mondtam hogy akár mehet busszal is? Mert apukám irtózatosan lecseszett, pedig úgy érzem hogy 18 évesen nem a nőjét kéne fuvaroznom. Nem értem.


2014. febr. 6. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

- Vezetni nem tudsz,

- Ócska tragacsod van,

- Agresszív és nagyarcú vagy,

- és még ki is kéred magadnak!

2014. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Minden éremnek két oldala van... meghallgatnám azért azt a "szőke génhulladékot".
2014. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Hát ha a kis csaj a mostohahúgod, akkor azért az nem csak most összeszedett alkalmi kapcsolat.
2014. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem tudjuk eldönteni, hogy a csaj túlozta el, vagy te, mivel nem voltunk ott. Mondjuk az alap udvariasság, hogy ha valaki félős a kocsiban, akkor "nyugdíjasstílusra" váltasz még akkor is, ha egyébként tudod saját magadról, hogy szuperjó sofőr vagy. Bár kétlem, hogy 18 évesen az 1-2 éves jogsiddal olyan hűde rutinosan vezettél.
2014. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem azért nem kell ezt annyira tragikusan felfogni, ahogy az első írta... A kérdés az, hogy milyen stílusban, hangsúllyal szóltál be a nőnek. Ha kulturáltan tetted, akkor szerintem nem bunkóság, ugyanis tényleg nem vagy köteles őt szállítani, mert neki nem volt kedve buszozni.. Ha esetleg csúnyán beszóltál neki, akkor meg legközelebb kérj tőle elnézést, mondd meg neki, hogy kicsit felidegesített.
2014. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Bolhából elefánt..

Te is szőke vagy, mint a génhulladék?

2014. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem féltékeny vagy, a többi meg a körítés.
2014. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
ahogy erről a nőről írsz,látszik hogy nemkedveled.teljesen mindegy hogy hogy viselkedik,úgyis talász kifogásolni valót.úgylátszik arra pályázol,hogy egyedül öregedjen meg...
2014. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
Hát nekem elég hálátlannak tűnik ez a nő.
2014. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Csoda hogy nem kedvelem, amikor tönkretette a családom?:) Miatta váltak el a szüleim, miatta romlott meg olyan szintre a kapcsolatom a bátyámmal és anyámmal, hogy nem is beszélünk, ezt sose fogom megbocsátani se apámnak, se neki. Mert mindketten sarasak benne, de nagyon. Engem ez konkrét sokként ért, úgy 4 nap alatt zajlott le minden. És még a hülye is látja hogy apám pénzét jobban szereti, mint őt. A lánya jelképesen a mostohahúgom, de őt szeretem nagyon. Csak úgy kerültünk közel, hogy ő se érti ezt azt egészet, és szegénykém konkrétan meg van ijedve a helyzettől. Az első találkozásunk konkrétan egy sírógörccsel kezdődött. Aztán felajánlottam, hogyha szeretne beszélgetni, akkor elmegyünk kicsit autókázni, és rendezzük a helyzetet. Végül tök jól összehaverkodtunk, nagyon aranyos lány.:) A génhulladékot nem akartam leírni, az automatikus szókiegészítés szúrta be, GPS-t akartam, mert azon az útvonalon akart útbaigazítani, amin nap mint nap járok. Amúgy lehet hogy nagyon erősen fogalmaztam, de ma nagyon nehéz napom volt, valamint én voltam a felügyelő is, és újra felhúztak.. Konkrétan magánnyomozósdit kellett játszanom, mert a kiscsaj talált magának egy fiút, akivel ma "randiztak" először. Megkért hogy vigyem el, mondom jó, úgyis útbaesik. Aztán jött a hívás, hogyha elvittem, akkor már figyeljek is rá. Következtek az összeesküvés-elméletek, hogy biztos megrontja, elrabolja, kirámolja a lányát. Pedig sikerült beszélgetnem a csávóval is, és rendesnek tűnik nagyon. Szerintem nem szar a kocsim, Audi A6-os. Jó, nem új, 11 éves. De úgy gondolom saját erőből nem rossz. Nem bírok nyugdíjas tempóban vezetni, mert elalszok a kormány mögött. Felajánlottam hogy vezessen, a saját kényelmes tempójában. Azért van egy kis rutinom, mert 8 éves korom óta gokartozok, 11 éves koromtól pedig 6 évig roncsderbiztem, és szlalomoztam is. Jó, van nálam tapasztaltabb is, de azért szereztem némi rutint. Nem hülyegyerek módjára vezetek, csak dinamikusan.

Lehet hogy hibáztam, és túl nyers voltam, de próbáljatok engem is megérteni. És ne álszenteskedjetek, ha a semmiből jönne valaki aki szétbarmolja az egész családod, te se puszi-puszival köszönnél neki.

2014. febr. 6. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!