Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szemét voltam? Kint...

Most szemét voltam? Kint hagytam a teraszon a kutya csokit. (olyan mint amilyet az emberek esznek csak ilyen gömbölyű).

Figyelt kérdés
Aztán jött mamám és ott elkezdte enni... én meg mondom neki mit csinálsz? elkezdi nagyon finom a csoki mondom neki hogy az a kutyáé:D:D És jól kiröhögtem:( most bűntudatom van:( 17L
2010. dec. 21. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

hát nem szép dolog így viselkedni az idősekkel.

szerintem kérj tőle bocsánatot.

2010. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Elég bunkósság kiröhögni valakit ezért,hiszen nincs rá írva,hogy kutyáé..De semmi baja nem lesz a mamádnak...

Én gyerek koromban amikor a suliból mentem haza láttam,hogy a konyhában a tűzhelyen van egy lábas csirkepörkölt,hatalmas combokkal..Imádom a csirkét így gyorsan szedtem magamnak pár combot,és kenyérrel jóízűen megettem..Bár nem tetszett,hogy a németjuhász kutyánk mellettem ült,és néha-néha vakkantott..Gondoltam majd ad apám neki enni..(nem etettük evés közben ,ez arany szabály volt)Apám amikor kijött akkor vette észre,hogy én voltaképpen a kutya kajáját eszem..Vagyis a kutyaboltban vásárolt csirkeaprólékot főzték meg a kutyának,és én jó ízűen kajáltam belőle..Bár apám is jót nevetett velem együtt,de nem röhögött ki durván..

2010. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ő megharagudott? Vagy hogy kezelte a dolgot?
2010. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem szólt semmit, de ott van rajta egy hatalmas kutya fej..
2010. dec. 21. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szegény mamád:( De biztos nem sértődött meg. Mindenesetre kérj bocsánatot:)De lehet ő is nevetett nem?

A csirkés sztori:D:)

2010. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kiröhögni nem kellett volna. Ha nem a mamádról lenne szó, hanem valaki fiatalabbról, aki estleg együtt röhögött volna veled, az más lenne. De lehet, hogy nagyon megbántottad ezzel. Szerintem kérj tőle bocsánatot, lehet, hogy rosszul esett neki. Ha bűntudatod van, akkor neked is, és neki is jobb lesz utána.


Unokatestvéremnél egy horvát rokon volt látogatóban, mikor a kutyusa még kicsi volt, és nem volt szobatiszta. Odabogyózott a szőnyegre, a rokon meg nem számított rá, hogy kutyakakit talál a lakásban, és mikor meglátta megszólalt: Bon-bon! De megállították mielőtt felkapta volna. :) Azt hitte valaki szérszórt egy zacskó csokit. Szegény, még jó, hogy nem gyorsabban csapott le rá. ;)

2010. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is olyan kutyaeledelt főz néha anyám, hogy én is megkívánom :D Még nem vitt rá a lélek, hogy egyek belőle pedig nem lenne tőle semmi bajom.


Szerintem ezt nem kell ekkora drámának felfogni. Nem írtad, hogy ő h reagált erre, én biztos nevettem volna, de persze az idősek másak.

2010. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!