Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám ledisznózott! Tényleg...

Apám ledisznózott! Tényleg úgy nézek ki mint egy disznó?

Figyelt kérdés

Mikor indultam haza felhívtam anyát telefonon.

Apu mondta neki hogy na lehet nyitni a kaput, ezért néz ki már úgy mint egy disznó!

Anya meg mondta ezt nekem apu előtt.

Nagyon fáj, úgy érzem soha nem fogom megbocsájtani neki!

156 cm magas vagyok, és 60 kg.

Tény nem vagyok egy top modell de nem érzem disznónak magam.


2007-ben volt egy gerinc műtétem, és ez által orvosilag fel voltam mentve, kb. 5 évig.

Nem rég elkezdtem sportolni, ugyan így nézek ki, csöppet sem fogytam, hanem izmosodtam.


Soha nem fogom és akarom ezt megbocsájtani, nagyon megbántott, ha úgy néznék ki sem lenne hozzá joga, neki támogatnia kellene, ő rá néz föl az ember, és egy apának a lánya kellene hogy legyen a legszebb, még akkor is ha ő a legcsúnyább! Ti hogyan viselkednétek?



[link]


2014. jan. 5. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Szép vagy. Pont. Ha jól érzed magad a bőrödben, nincs min változtatnod. Apád vagy bolond, vagy csak rossz a humora.
2014. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 Robi91 válasza:
nagyon jol nezzel ki :) en szivesen megismerkednek veled es elhitetnem veled hogy nagyon csinos no vagy :D
2014. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 kecskefészek15 ***** válasza:
Akkor apád még nem látta az egyik sulitársamat,aki másodikos és 75 kg.
2015. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!