Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám ledisznózott! Tényleg...

Apám ledisznózott! Tényleg úgy nézek ki mint egy disznó?

Figyelt kérdés

Mikor indultam haza felhívtam anyát telefonon.

Apu mondta neki hogy na lehet nyitni a kaput, ezért néz ki már úgy mint egy disznó!

Anya meg mondta ezt nekem apu előtt.

Nagyon fáj, úgy érzem soha nem fogom megbocsájtani neki!

156 cm magas vagyok, és 60 kg.

Tény nem vagyok egy top modell de nem érzem disznónak magam.


2007-ben volt egy gerinc műtétem, és ez által orvosilag fel voltam mentve, kb. 5 évig.

Nem rég elkezdtem sportolni, ugyan így nézek ki, csöppet sem fogytam, hanem izmosodtam.


Soha nem fogom és akarom ezt megbocsájtani, nagyon megbántott, ha úgy néznék ki sem lenne hozzá joga, neki támogatnia kellene, ő rá néz föl az ember, és egy apának a lánya kellene hogy legyen a legszebb, még akkor is ha ő a legcsúnyább! Ti hogyan viselkednétek?



[link]


2014. jan. 5. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
49%

Hát nekem is felmentésem volt jó ideig tesiből, de mégis tudtam tartani a súlyom. Sétálj sokat, hidd el, megéri.:)

De amúgy nem vagy disznó, egyáltalán nem. Pár kilót fogyhatnál, de szerintem meglesz az. Sok sikert!:)

BMI kalkulátornak meg nem lehet hinni...

2014. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elnézést mindenkitől hogy eddig nem írtam semmit!

Végig olvastam a válaszokat!

Szívből köszönöm mindenkinek köszönöm mind a kedves, mind a kevésbé kedves választ!

Soha nem gondoltam magamról hogy bomba alkatom van, azt sem hogy én lennék a világ legcsinosabb nője. Nem is gondoltam- nem is akartam ezt gondolni!

Tudtam magamról hogy felszedtem magamra pár kilót, tudtam hogy a normális étkezés miatt, ettem mindent, semmire sem mondtam nemet.Ezek mellett még a sport sem volt az erősségem, ezért nyáron elkezdtem kedvem szerint futni, nem azért hogy fogyjak, hanem hogy egészségesebb legyek.

Az önbizalmam is lent volt, de most még lentebb volt!

Egy apának egy anyának a gyereke a legszebb, ha jót akar, akkor szebb formában is elő adhatja.

Ez a disznózás volt a legaljasabb, amit nem vártam volna el!

Persze itthon is mindig hallgatom hogy egyek mert éhes leszek, egyek mert el szédülök. Jaj hiába főzők ha nem eszel, megy a kukába stb stb ha nem ezt hallgattam akkor azt hogy na majd addig meddig ugrálok míg újból fel kell majd vágják a hátam!

Mindegy lényegtelen.


Nagyon fáj, mert hazudnék ha nem, de én akkor sem tudnék senkit így megbántani, ezzel nem jót tett hanem leginkább csak rosszat, nagyon padlón vagyok, mind amellett a kapcsolatunk is romokban, eddig sem volt jó, de ezek után még rosszabb lett!


Persze azon vagyok hogy fogyjak, heti 3 szor mindig megyek futni.Mindegyikről képet csinálok hogy lássam hogy haladok, mennyit mentem x idő alatt.

Meg sem tudom számolni hány fotó van a telefonomban, de sebaj, magam kedvéért teszem, pluszban azért hogy a gerincem kevesebb felesleget hordozzon! :)

2014. jan. 6. 14:40
 53/63 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem?

"Apu mondta neki hogy na lehet nyitni a kaput, ezért néz ki már úgy mint egy disznó! "


Mit takar az "ezért"? Mire célzott? Úgy érzem nem a ledisznózáson volt a hangsúly, hanem azon, amire célzott ezzel az ezérrtel. A kevés mozgásodra célzott, vagy mire? Egyébként nem neked mondta, szóval ne rá legyél dühös, inkább anyukádra, aki sunyi módon visszamondta neked, inkább a kedves mama az, aki rombolni akarja az önbizalmadat, nem? Mégis milyen okból mondta vissza neked, hogy apukád mit mondott, amikor ott sem voltál, tehát nem sértegetni akart..? Úgy érzem, inkább anyukádnak szólt ez a megjegyzés, ő visz túlzásba veled kapcsolatban valamit, emiatt őt szidta le a

ukád, hogy "ezért néz ki így a lányunk" de anyukád neked meg úgy adta elő, hogy a te ledisznózásod volt a lényeg... Gondolkodj egy picit ezen, hátha te ki tudod hámozni, mi volt anyukád célja mindezzel.

2014. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%
Az apát idéző mondat nekem se érthető, és még az is eszembe jutott, hogy talán nem is rád mondta apád.
2014. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi, ne vedd ennyire szívre! Fogadd el magad úgy ahogy vagy,és ne mások véleményére alapozz. Úgy is jön majd valaki, aki épp így fog szeretni.

Tapasztalatból mondom,hogy nem érdemes az ilyen kritikát komolyan venni.Ez csak neked lesz kellemetlen, és rosszul érzed magad miatta...le kell sz@rni!

Én épp, hogy túl vékony vagyok. Ne tudd meg, anyum hányszor mondta/mondja nekem,hogy mennyire egy vézna sovány giliszta vagyok, gebe ló és csontváz meg a többi...Megtanultam nem felvenni.

2014. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdezö! Nem értek egyett apáddal! Nem vagy disznó. hanem még rosszabb egy viziló vagy! ugyhogy itt az ideje fogyozni mert ha nem, akkor pár év mulva már elefánt leszel.
2014. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim válasza:
Úristen te disznó??? Őrülten csini vagy sőtt tökéletes
2014. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Jó alakod van de azért egy pár kiló mínusz nem árt.
2014. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Tényleg mindenki az anorexiásokat favorizálja? Én egyáltalán nem látok felesleget, egy tök normális alkatú lányt látok a képen. A hozzászólások alapján viszont azt hittem egy enyhén molett vagy ilyesmi.
2014. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdés, de nem baj.

A legelső válaszoló sürgősen nézesse meg magát egy szemészorvossal...hol van a Kérdezőn 10 kiló felesleg??? Mert hogy én egy kilót sem látok rajta. A kövérség, a disznó kinézet nem itt kezdődik.

A kérdező apja meg hülye. A média által preferált csontsovány, anorexiás-bulémiás p.icsákat veszi alapul, hozzáteszem, a magazinokon, posztereken stb. elég szépen megbuherálják őket, egy kattintás, és eltűnik a cellulitisz, lesz nagy cici és makulátlan arcbőr. Totál hamis az egész.

Kérdező, ha már nagyon változtatni akarsz, maximum sportolj valami nem túl megterhelőt, pl. jóga, Pilates, ami a gerincet sem cs.eszi szét. De nem vagy disznó, ezt elhiheted.


29N

2014. márc. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!