Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám ledisznózott! Tényleg...

Apám ledisznózott! Tényleg úgy nézek ki mint egy disznó?

Figyelt kérdés

Mikor indultam haza felhívtam anyát telefonon.

Apu mondta neki hogy na lehet nyitni a kaput, ezért néz ki már úgy mint egy disznó!

Anya meg mondta ezt nekem apu előtt.

Nagyon fáj, úgy érzem soha nem fogom megbocsájtani neki!

156 cm magas vagyok, és 60 kg.

Tény nem vagyok egy top modell de nem érzem disznónak magam.


2007-ben volt egy gerinc műtétem, és ez által orvosilag fel voltam mentve, kb. 5 évig.

Nem rég elkezdtem sportolni, ugyan így nézek ki, csöppet sem fogytam, hanem izmosodtam.


Soha nem fogom és akarom ezt megbocsájtani, nagyon megbántott, ha úgy néznék ki sem lenne hozzá joga, neki támogatnia kellene, ő rá néz föl az ember, és egy apának a lánya kellene hogy legyen a legszebb, még akkor is ha ő a legcsúnyább! Ti hogyan viselkednétek?



[link]


2014. jan. 5. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
67%

ezt a sok irigy embert, akik szerint te kövér vagy...


a kövérség nem itt kezdődik.. teljesen jól nézel ki, nem lehet mki csontkollekció, ha megszakad sem.

2014. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
8%

# 20/


[link]


Nahát, ez is egy lány, és nem kövér, milyen érdekes....

2014. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
75%

Akik lekövérezik a kérdezőt, töltsenek már fel magukról képet légyszíves, bizonyítsák be hogy ők a tökéletesség urai/úrnői!

Kérdező, normál alakod van, nem kell csontkollekcióvá fogyni, apád pedig egy szar alak. Ne foglalkozz vele!

2014. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
60%
nehogy elkezdj fogyni jó az alakod, apud meg hülye
2014. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
79%

19.

Ez a lány kifejezetten jól néz ki, viszont én a helyedben erősen rágyúrnék a helyesírásra, mert a "segszy" szó nem szerepel a magyar nyelvben. Úgyhogy hajrá kisfiam. Ahelyett, hogy itt osztod az észt, hogy így dagi, meg úgy disznó, kapd elő a nyelvtankönyved, mert van bőven lemaradásod.

2014. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
62%

22! Ez is egy lány, aki nem kövér. Szexi, nem? Hmm....

[link]

2014. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
62%

Én még nem láttam ilyen jó alakú disznókat mint te kérdező.Ja és még Nike cipőben sem meg bent a szobában sem.A disznók a szüleim óljában vannak de ők nem így néznek ki mint te kérdező nyugi,te nem vagy disznó.

Szóval nyugi jól nézel ki.Szeretnék én ilyen lenni mint te.Én meg túl sovány vagyok.160 cm és 48 kg :-(

2014. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
43%

34%-os

Nem kell még dolgoznod menned?

2014. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
11%
Hát neked?
2014. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
67%

28.

És még nagyképű is vagy, ráadásul arrogáns. Gratula. :)

25-ös voltam.

2014. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!