Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyummal...

OrSiika kérdése:

Mit tegyek, hogy anyummal tudjak "zold agra" vergodni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy idelye mar egyfolytaba ram van szallva, nem hagy beken, egyfolytaba mond nekem, probalja iranyitani az eletemet. Nem tudja felfogni, hogy mar nem vagyok a "kicsi kislany" aki regebb voltam. Mar nagyon idegesito. Regebb nagyon sokat kacagtunk egyutt, a barataim is nagyon szerettek, mert lehetett vele hulyeskedni, kacagni, beszelgetni. Mar majdnem senki nem szereti, mert harapos. Nekem ez mar nagyon rosszul esik. Mit tegyek?
2013. dec. 14. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni és fogalmazni! Ezt tedd!!
2013. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavasszal vágjatok sok sok friss hajtást az erdőn, majd vigyétek haza. Édesanyádat szépen kérd meg, hogy veled együtt feküdjön a hajtásokra. Aztán kezdjetek el vergődni mint a partravetett hal.
2013. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Utolsó:De hülye vagy!:D


Kérdező:Először is:hány éves vagy?

2013. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19
2014. jan. 9. 11:21
 5/5 anonim válasza:

Hát így látatlanban csak annyit tudok mondani hogy a "rosszvénasszony" korszakba lépett anyukád,amikor is semmi se jó,mindig csak ő tudja jól mert az ősi druidák bölcsességétől kezdve mindenhez ért és a többi és a többi.


Eseteleg valami betegsége van amiről nem szólt neked,és ez kihat rá is.Egyik ismerősöm anyja rákos,és ismerősöm mondta is hogy "harapós" lett.(mármint az anyja)

2014. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!