Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereket szeretne, de...

A párom gyereket szeretne, de csak albérletben lakunk és, ha tudunk is valamikor házat venni csak egy picikét fogunk mert nincs pénzünk. Vállaljak így gyereket?

Figyelt kérdés
Párom 31 éves én 25. Szeretnék én is gyereket, de ilyen körülmények mellett?
2013. dec. 6. 17:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ha mindenki így állna hozzá, nagyon kevés gyerek születne. Most ez van, ebből kell megoldani, ha majd más lesz, ráérsz akkor törni a fejed. És mindig van megoldás, csak meg kell találni. Pozitívan kell hozzáállni.
2013. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Mindketten egészségügyi dolgozók vagyunk ezért egyikünket sem fenyeget kirugás. Készpénzért akarunk venni egy kis házat és lassan felújítanánk.
2013. dec. 7. 11:21
 33/37 anonim ***** válasza:
Jaj de sokan szülnek a bizonytalanra! Mégis megvannak! Nem is akárhogy. Persze azokat nem akarom hozzátok hasonlítani:-)
2013. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Abból a pozitív hozzáállásból hány pelenkára futja? :D
2013. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell eldönteni, de nagyon alaposan, mert utána nincs visszaút. Ebbe senki nem szólhat bele, mindenki a magáét tudja.
2013. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Annak se lennék a gyerekei aki majd megoldjuk hozzá állásra meg segélyre szül. Nem saját magad hanem a gyereknek kellene elsőnek lenni.
2013. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Amennyi elég, annyira. Se többre, se kevesebbre. De én ebből nem akarok vitát senkivel, ez csak az én véleményem, nem kell letámadni az embert.
2013. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!