Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis hasznalt dolgokat...

Normalis hasznalt dolgokat venni? Gaz, ha visszaadom?

Figyelt kérdés

Nemreg kaptam a 18. szulinapomra egy hasznalt telefont (mellesleg apa kijelentette, hogy nem fog nekem dragan telefont venni - ezt igy a szemembe...).

2 napig jo volt a telefon... Kiismertem, telepitgettem ra 2 napon keresztul.. Aztan kiderult egy hibaja.. Volt szervizben, jonak tunt. Megint letoltottem ra mindent... Es megint rossz!


Gaz lenne, ha mondanam, hogy ez nekem nem kell, vigye el? Egyaltalan mit gondoltok errol?..


2013. dec. 1. 00:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
78%

Választ is kaptál


1 normális használt dolgokat venni?

"Normális használt dolgokat venni, sokan teszik, és sokaknak be is válik"


2 "Gaz, ha visszaadom."

"Igen gáz ha visszaadod. ". --- ( az is gáz ha az mondod vigye el', talán gázzabb a sima visszaadásnál is)


3. Tanács, megis hogyan lehetne kezelninezt a szüleiddel, hiszen nem tudod használni a telefont


"Viszont gondolom. Aszüleid értelmes emberek, tehát el tudod nekik mondani, hogy sajnos ebben a formában nem tudod használni a telefont...és visszatérsz a regi használható készülékedhez... Ennyi... "



4 megprőbáltuk kitalálni, hogy mi a baj, mert feltételeztük annak örülnék ha működne a készülék de te nem is akarod megoldani, (hiszen akkor ezt kérdezted volna ezt állítod)

Bocsánat



De

Majd ne lepődj meg, ha legközelebb semmit sem kapsz, nehogy hasznalt telefont..

2013. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ez lesz, ezert mondtam mar vagy fel eve, hogy nem kell uj telefon..
2013. dec. 1. 12:16
 33/36 anonim ***** válasza:
13%
Műszaki cikket használtan venni önszivatás. Én is vettem többször, és gyakran pórul jártam. Telefont még csak meg sem éri, mikor feature phone hipermarketben kártyás csomagban 5 ezer alatt mindig kapható, alsó kategóriás Androidos telefon meg 20-as. Egy használt készüléknek legjobb esetben is legalább az aksija már nem bírja sokáig.
2013. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Egyébként most vettem ajándékba asztali PC-t, és használt core 2-es konfigokból olyan, ami megközelít egy új belépős gépet teljesítményben, kb ugyanannyiba kerül. Persze a használt az brand, de amit én állítok össze, abban is megbízható alkatrészek vannak.
2013. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
32%

s ezzel nekem SEMMI BAJOM. Ez a telefon is jo lenne, ha normalisan mukodne.


Akkor ha ez is jó lenne ha működne vegyél egy nokia 1616-ot 3 e ft-ért plsu töltsél rá 3 e ft-ot és kész.

2013. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
visszaadnám. nem illik használt cuccot adni ajándékba.
2014. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!