Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis hasznalt dolgokat...

Normalis hasznalt dolgokat venni? Gaz, ha visszaadom?

Figyelt kérdés

Nemreg kaptam a 18. szulinapomra egy hasznalt telefont (mellesleg apa kijelentette, hogy nem fog nekem dragan telefont venni - ezt igy a szemembe...).

2 napig jo volt a telefon... Kiismertem, telepitgettem ra 2 napon keresztul.. Aztan kiderult egy hibaja.. Volt szervizben, jonak tunt. Megint letoltottem ra mindent... Es megint rossz!


Gaz lenne, ha mondanam, hogy ez nekem nem kell, vigye el? Egyaltalan mit gondoltok errol?..


2013. dec. 1. 00:42
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Egy csomo idot elpazaroltam a telepitgetesre, kiismeresre..:(


Amugy nincs bajom a hasznalt dolgokkal, de gondolhatta volna, hogy valamiert felaron adjak...

2013. dec. 1. 00:44
 2/36 anonim ***** válasza:
97%

"ez nekem nem kell" - ez így nagyon bántó lenne, nem hiszem, hogy a stílus indokolt lenne.

Mondd meg, hogy nem működik, minden bántó megjegyzés nélkül, és együtt vigyétek vissza.

Ha nem volt pénz drágábbra, akkor örülj, hogy egyáltalán próbálkoztak, gondolom jó szándék volt mögötte. Ha nem, akkor sem érsz el semmit a beszólogatással.

2013. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

De en mar nem akarok szorakozni vele, ujra telepitgetni...

Lenne penz jobbra, de ezt inkabb hagyjuk..

2013. dec. 1. 00:50
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
Jó, hagyjuk de ha nem írsz le hátteret, nem lehet átlátni, mennyire van igazad...Az meg hogy van rá szerinted keret, nem jelent semmit, az a szüleid pénze, nyilván nem te fogod beosztani.
2013. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek a másodikkal. Mondd meg, hogy nem jó, minden rossz szándék nélkül. Nem kell szenvedned vele, megmondod, hogy lassan a szerviz többe kerül, mint maga a telefon volt, szeretnél egy olyat, ami tisztességesen működik.
2013. dec. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Hol irtam olyat, hogy en akarom beosztani? Sehol. Akkor meg?

De szerintem mar alapbol ott a gaz, hogy "nem fogok neled draga telefont venni". Foleg, hogy nem vagyok telhetetlen, gondoltam, hogy nem s4-et kapok. De igy a pofamba mondani...

2013. dec. 1. 00:59
 7/36 A kérdező kommentje:
A szerviz szerintem ingyenes, de unom ezt az egeszet es mar gyulolom azt a szr telefont is...
2013. dec. 1. 01:00
 8/36 anonim ***** válasza:
31%

de faxom ird ma le milyen telo es mi a hiba?

tipikus no vagy csak suketelsz...

2013. dec. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdesem. Ha a szervizbe nem tudtak megcsinalni, majd nyilvan te megmondod mi a baja...
2013. dec. 1. 01:22
 10/36 A kérdező kommentje:

Alkalmazasoknak semmi koze a hibajahoz.

A tobbire inkabb nem reagalok...

2013. dec. 1. 01:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!