Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis hasznalt dolgokat...

Normalis hasznalt dolgokat venni? Gaz, ha visszaadom?

Figyelt kérdés

Nemreg kaptam a 18. szulinapomra egy hasznalt telefont (mellesleg apa kijelentette, hogy nem fog nekem dragan telefont venni - ezt igy a szemembe...).

2 napig jo volt a telefon... Kiismertem, telepitgettem ra 2 napon keresztul.. Aztan kiderult egy hibaja.. Volt szervizben, jonak tunt. Megint letoltottem ra mindent... Es megint rossz!


Gaz lenne, ha mondanam, hogy ez nekem nem kell, vigye el? Egyaltalan mit gondoltok errol?..


2013. dec. 1. 00:42
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Legutobb kemeny 4 alkalmazast szedtem le ra. Messenger, 2 jatek, opera mini. Ne mondjatok mar, hogy tulterheltem ezzel.......
2013. dec. 1. 10:02
 22/36 anonim ***** válasza:
75%

érdekes, a szervizben jó volt...

nem lehet, hogy mindenféle cart pakoltál rá, ami ellen tiltakozik a gép?


18 éves létedre förtelmesen tahó vagy.

2013. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
63%

Az a véleményem, hogy a kérdező több nickkel pontoz lefelé, szórakozásból. A válaszolók szinte ugyanazt írják, nem gondolnám, hogy egymást direkt leértékelik.

NA menj tanulni, öcsi.

2013. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy megneztek volna a szervizben! Azt mondtak, hogy nezzem meg itthon, hogy mukodik-e.


Azert vagyok taho, mert ti is bunkoztok. Nem vagyok idiota, nem kell nekem ilyen stilusban irogatni, es akkor en is normalisan fogok valaszolgatni.

2013. dec. 1. 10:34
 25/36 A kérdező kommentje:

Hogy gondolod? Csak mondom, hogyha lepontoznek valakit, akkor azt nem lehet masik felhasznalorol pontozni. Nyugodtan megnezheted!;)


Masreszt egyetlen egy valaszt sem pontoztam eddig.

2013. dec. 1. 10:35
 26/36 A kérdező kommentje:

De mondtam, hogy legutobb 4 alkalmazaat szedtem le...

A szerviz meg nem a tmoble, hanem ilyen gsm-es valami.


De nagyon orulok, hogy mindenki bunkozik es nem a kerdesemre valaszol..:))

Majd ha normalis valasz jon, azt elolvasom.

2013. dec. 1. 10:38
 27/36 anonim ***** válasza:
24%
Sajnálom, de ez itt alapvető viselkedési norma. ha más kérdést megnézel gyakran ott is a bunkózás megy. Tudnod kell, hogy ez a hely a lelki defektesek gyülekezete, s csak nagy néha téved be normális ember, de ha sokáig itt van az is melléjük őrül.
2013. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
78%

Nem sokan bunkőztak addig míg ezt a stílust elő nem vetted.

Az a baj hogy ilyen stílussal sehol nem fogsz senkinél az életedben semmit elérni...

Értelmesen megkérdezték, hogy mikyen hibajaelenséget tapasztaltál...

Nem írtad le, csak flegmáztál...


Ezrt találgattunk...

Mivel azt írtad minden alkalommal újra kellett raknid a telefont feltételeztük, hogy az a gond, főleg, ha a szervíz nem talált problémát.

Leírtuk a tapaszalatainkat, te továbbra is bunkó vagy...


Nehéz így normális választ adni, ha az emebr segítőszándékát is így reagálod le.

Ilyenkor csak az jut eszembe hogy ha nem kell segítség, akkor dugd föl magadnak az a telefont, aztán maradj magadnak. Mégsem ezt írta senki, pedig tuti nem én voltam, az egyetlen, akinek eszébe jutott.



Tehát, mik pntosan a hibajelenségek.


Másik töltővel próbáltad?


(Az operát sem mindegyik telefon bírja)


Másik szervízbe vitted?


Igen gáz ha visszaadod.

Viszont gondolom. Aszüleid értelmes emberek, tehát el tudod nekik mondani, hogy sajnos ebben a formában nem tudod használni a telefont...és visszatérsz a regi használható készülékedhez... Ennyi...

Normális használt dolgokat venni, sokan teszik, és sokaknak be is válik.

2013. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

De itt nem az a lerdes, hogy mi a baja a telefonomnak... Utalom, ha egyszeruen minden hulyeseget beirnak a kerdesemhez. Nem az volt a kerdes...

Semmi koze a kerdesnek ahhoz, hogy mi a baja, miket toltottem le. Ha ez erdekelt volna most, akkor felteszem a telefonok kategoriaba a kerdesemet.

2013. dec. 1. 11:42
 30/36 A kérdező kommentje:

Nem fogok normalisan valaszolni az elso ilyen kerdesre sem. Tudtam, hogy ez lesz, es eloszor sem akartam leirni a hibait, meg a vegen valaki ram ismer.

Masreszt meg mindig nincs koze a kerdeshez. Hasznalhatatlan, pont. Epp ezert nem valaszolok a te kerdeseidre sem.

Majd ird akkor, ha feltettem arrol kerdest, hogy mi a baja...

2013. dec. 1. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!