Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szigorú vagy engedékeny...

Szigorú vagy engedékeny szüleid voltak? Milyen hatással voltak a későbbi életedre?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 14:51
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Anyukam az osszes testveremet ugy nevelte, hogy magunk jojjunk ra a hatarainkra. En azert megis jobban elvagyok eresztve, en vagyok a legkisebb. Egy szabaly van, hogy ne hazudjunk neki. Az sokkal jobban bantja, mintha valamit rosszul teszunk. Apam mas teszta, O sokkal jobban felt. Egyszem kicsi lanya vagyok (noverem csak nevelt lanya), ezert vele sokszor eleg necces a dolog. Bizonyos dolgokban engedekenyebb, de mivel anyukam jobban megerti a lanyosabb dolgokat, ezert vele konnyebb. Apammal mondjuk feloranal tobbet nem birunk ki egymassal, mindig veszekedes lesz a vege. Ez azert van mert a szemelyisegunk nagyon egyforma, es ket notas egy csardaban nem fer el... O alapjaraton is sokkal hatarozottabb es erejesebb, ha o azt mondja nem, akkor az nagyon nem. Megpuhithato, de inkabb nem szeret senki jatszani az indulataival. De ettol fuggetlenul mindkettojuket nagyon szeretem, jo a viszonyunk, es nagyon sokat koszonhetek nekik. A megosztott nevelesuk miatt cel tudatos es feltoro egyenisegem van, nem lettem kis p*csa, pedig vilag eletemben amit kimondtam, masnap a kezeimben volt.
2013. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Fater engedékeny volt. Igazabol nem is érdekelte hogy mit csinálok es merre jarok (amit azota megbant mert most szeretne pótolni,de mar késő) anyu az szigorú volt,bar alapjában nagyi lázadó gyerek voltam. A mostani életemre..hat nem tudom..amiket szerettem volna azokat el ertem. Anyu büszke ram. 20.eves koromtól magamat rartom el kulon elek es dolgozom. Neki ez mar eleg..hisz latja h boldog vagyok.
2015. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!